Balance Záťažová maska Balance sivý plyš

1×1 ks, záťažová maska

Značka: BALANCE

Záťažová maska Balance® je navrhnutá najmä pre ľudí pracujúcich pod tlakom, v strese, či veľa hodín pred obrazovkou počítača. Je vyrobená z kvalitného plyšu a vnútro vypĺňajú sklenené guličky. Tie vytvárajú mierny tlak a pôsobia relaxačne.

40,59
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Balance Záťažová maska Balance sivý plyš 1×1 ks, záťažová maska

X002248

Hlavný popis produktu

Záťažová maska Balance® uľahčuje zaspávanie a pomáha pri pretrvávajúcich bolestiach hlavy. Je vyrobená z príjemného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Vďaka skleneným guličkám vytvára jemný tlak na tvár a oči. Ukľudňuje tok myšlienok a pomáha pri relaxovaní či pokojnom spánku.

Má upokojujúci a relaxačný účinok

Záťažová maska Balance® prispieva k skvalitneniu života a odporúča sa ľuďom, ktorí pracujú v hluku alebo žijú v centre veľkých miest a sú vystavení sluchovým podnetom. Vďaka jemnému tlaku na kosti lebky utlmuje zvukovú vodivosť lebky v okolí spánkov a umožní vám upokojiť sa a oddýchnuť si od prebytočných podnetov. Stimulácia propriocepcie v oblasti lebky má terapeutický účinok na takmer celý náš nervový systém, vďaka čomu nám umožňuje aj relaxáciu zraku, ktorý je v dnešnej dobe nepochybne nadmerne používaný. Je to dokonalá pomoc pre všetkých, ktorí trávia väčšinu času pred obrazovkou počítača.

Tip na použitie záťažovej masky

Masku môžete vložiť do mrazničky. Takto studená maska pôsobí blahodárne napríklad počas migrény.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.