BABYBIO Zemiaky maslová tekvica ovčí syr 230 g

1×230 g

Značka: BABYBIO
3,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABYBIO Zemiaky maslová tekvica ovčí syr 230 g 1×230 g

X008121

Hlavný popis produktu

BIO zeleninový príkrm pre deti od 12 mesiacov. Unikátna receptúra ​​zložená z maslové tekvice, červených a žltých zemiakov, ktoré sme vypestovali na našich vlastných ekofarmách a dobrého ovčieho syra. To všetko ľahko dochucuje muškátovým orieškom. Príkrm možno podávať priamo z obalu, jedná sa totiž o praktický tanierik, že ktorého môže jesť Detk samo. Maslová tekvica má prirodzene sladkú sviežu chuť a vďaka bohatému obsahu vlákniny je ľahko stráviteľná. je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov i omega-3 mastných kyselín. Chutí a zdravá večera plná svieži a autentické chute poteší každého malého gurmána.

Vždy sme si veľmi zakladali na dlhodobom vzťahu s našimi dodávateľmi bio surovín, z ktorých pre Vás vyrábame produkty Babybio a Vitabio. Dnes sme sa pri spoluvytváraní francúzskeho ekologického poľnohospodárstva rozhodli pokročiť ešte ďalej, a to prevzatím 2 ekofariem v mieste Pays de la Loire. Tu pre Vás pestujeme suroviny, ktoré používame do vybraných produktov z našej ponuky. Chceme tak aj ďalším generáciám odovzdať autentickej chute dobrých surovín.

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 12. mesiaca.

Nutričné ​​hodnoty / 100 g:
energetická hodnota 247 kJ / 59kcal, bielkoviny 2,3 g, sacharidy 9,3 g, z toho cukry 2,1 g, tuky 1,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,7 g, vláknina 1,1 g, soľ 0,06 g, sodík 25 mg. Obsah: 230 g.

Varené v pare. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na bočnej strane obalu.

Pred otvorením skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení dobre uzavrite a skladujte v chladničke max. 48 hodín. Neohrievajte v klasickej rúre. Príprava v horúcej vode: Tanierik ponorte asi na 5 minút do vriacej vody. Potom pokropte studenou vodou, chvíľku počkajte a odoberte viečko. Príprava v mikrovlnnej rúre: Prepichnite viečko a ohrievajte 1 minútu na stredný výkon. Obsah zamiešajte. Pred podávaním overte teplotu. Podávajte vlažnej. Nepřisolujte.

Zloženie: maslová tekvica 35 %, zemiaky 34 %, rekonštituované odstredené mlieko v prášku 21 %, ovčí syr 5 %, voda z varenia, muškát, bez gluténu, obsahuje mlieko.
zložky ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.