BABYBIO Večerné menu mrkva a sladká kukurica s quinoa (230 g)

1×230 g

Značka: BABYBIO
2,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABYBIO Večerné menu mrkva a sladká kukurica s quinoa (230 g) 1×230 g

X008114

Hlavný popis produktu

Povarená zmes zeleniny s farmárskym kuraťom a quinoa. Varené v pare, bez pridanej soli, dieťa objavuje skutočnú chuť jedla. Vďaka jemnej chuti a textúre menu vyhovuje dojčatám od ukončeného 12. mesiaca.

Menu podporuje pokojný spánok bez nočného prebúdzania.

Vlastnosti:

- Vhodné pre deti od ukončeného 12. mesiaca
- Bez pridanej soli
- Bez zahusťovadiel
- Bez lepku
- Bez mlieka

Zloženie:

- Zelenina 62% (francúzska mrkva 31%, francúzska sladká kukurica 15%, španielska červená paprika 10%, španielska cibuľka), voda z varenia, quinoa 6,5%, španielsky extra panenský olivový olej, francúzska petržlen
- Výrobok ekologického poľnohospodárstva

Energetická hodnota 53kcal / 222kJ, bielkoviny 1,3g, sacharidy 7,7g, z toho cukry 0,5 g, tuky 1,4g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,22g, vláknina 2,1g, soľ 0,03g


Príprava:

Príprava vo vodnom kúpeli: Ponorte nádobu približne na 5 minút do vriacej vody. Pokropte studenou vodou, počkajte minútu a potom odstráňte viečko.

Rýchly spôsob prípravy: Spravte niekoľko dier na viečku a ohrievajte na stredný výkon po dobu 1 minúty.

V oboch prípadoch ohriatej jedlo dobre premiešajte a pred kŕmením skontrolujte teplotu. Nesoľte. Po otvorení je možné uzavretou misku uchovávať v chladničke 48 hodín. Nepripravujte v klasickej rúre.

Záruka BABYBIO:

BABYBIO starostlivo vyberá pôvod svojich surovín s uprednostnením miestnych výrobcov, najlepšie z oblasti juhozápadného Francúzska.

Pôvod surovín je uvádzaný z dôvodu náročných požiadaviek BABYBIO pri výbere producentov a neľahkému zásobovaniu kvalitnými surovinami v biokvalite.
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.