BABYBIO bio hrášok a zemiaky s lososom

1×200 g, zeleninový bio príkrm

Značka: BABYBIO

Doprajte svojmu dieťatku skvelý výživný obed a svet nových chutí. Lahodná kombinácia rybího mäsa a zeleniny, to všetko pripravené v pare pre zachovanie čo najviac živín a chuti. Pre deti od 6. ukončeného mesiaca.

2,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABYBIO bio hrášok a zemiaky s lososom 1×200 g, zeleninový bio príkrm

X020361

Hlavný popis produktu

Bio výživa pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Príkrm, ktorý poteší všetkých malých milovníkov rýb. Tentokrát sme použili osvedčenú kombináciu hrášku a zemiakov. Vznikla tak skvelá príloha, ktorá skvele vykresľuje jemnú chuť nášho bio lososa. Mňam! Naozajstná dobrota plná zdravého jódu. Na obed prajeme dobrú chuť! :-)

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez pridaného cukru. Bez palmového oleja. Bez pridanej soli. Bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív. Garancia Babybio: Ekologická výživa pre dojčatá. 25 rokov odborných skúseností. Známy pôvod surovín. Receptúry vyvíjané v spolupráci s francúzskymi pediatrami a nutričnými odborníkmi. Vyrobené vo Francúzsku. Balené v ochrannej atmosfére. Obaly neobsahujú BPA. Každá novo vyrobená výrobná šarža podlieha laboratórnemu rozboru priamo u výrobcu, než je uvoľnená do predaja.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.