AVENE SPRAY SPF50+ (1+1 zdarma)

1×1 set, veľmi vysoká ochrana citlivej kože 200 ml + Termálna voda 150 ml

Značka: AVENE
Sprej SPF 50+ zaisťuje veľmi vysokú ochranu citlivej koži vystavenej slnečnému žiareniu. Prirodzene upokojujúca a zjemňujúca Termálna voda Avène je nevyhnutnou starostlivosťou pre všetky typy citlivej pleti, vrátane tej najcitlivejšej.
23,90
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
17 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45779 ADC

Sprej na opaľovanie. Veľmi vysoká ochrana citlivej kože. Veľmi široká UVB a UVA ochrana. Vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny, nezanecháva biele stopy.

Termálna voda Avène:
Čistá termálna voda na starostlivosť o citlivú, až precitlivenú, alebo aj alergickú a podráždenú kožu.
V lete pri spálení na slnku, pri sčervenaní pokožky. Termálna voda svojim zložením má na pokožke upokojujúce účinky a účinky proti podráždeniu
(preukázané niekoľkými vedeckými štúdiami).
 

Spôsob použitia

Sprej SPF 50:
Pred vystavením sa slnečnému žiareniu sa aplikuje dostatočné množstvo prípravku na tvár a telo (napr. priemerne 6 dávok na predlaktie dospelého)*. ( *znížením množstva aplikovaného prípravku sa zníži stupeň ochrany).  Aplikácia sa podľa potreby často opakuje. 

Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami. Nestriekajte do očí. Na vonkajšie použitie.

Termálna voda:
Nastrieka sa na kožu jemná „hmla“. Nechá sa niekoľko minút pôsobiť, potom sa jemne dosuší suchým odličujúcim tampónom. 

Zásady správneho opaľovania:
Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, najmä pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Vyhýbajte sa slnku v dobe medzi 12. a 16. hod. Použitie prípravku slnečnej ochrany nemá slúžiť na predĺženie vášho pobytu na slnku. Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko. Na ochranu pred slnkom používajte oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko…). Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.