Australian Bodycare Sérum s kyselinou hyalurónovou, peptidmi a kofeínom na vrásky

1×30 ml, sérum s kyselinou hyalurónovou

Naším cieľom v Australian Bodycare je obnoviť zdravú pokožku a odstrániť čo najviac kožných ochorení. V rámci tohto poslania aktívne poskytujeme našim zákazníkom rady a usmernenia vo forme jednoduchých návodov na každodennú starostlivosť o pleť.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

16,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Australian Bodycare Sérum s kyselinou hyalurónovou, peptidmi a kofeínom na vrásky 1×30 ml, sérum s kyselinou hyalurónovou

X013817

Hlavný popis produktu

Sérum s kyselinou hyalurónovou, peptidmi a kofeínom na vrásky predchádza prejavom starnutia a minimalizuje ich. Každodenná starostlivosť o mladú pleť, ktorá zlepšuje vzhľad jemných liniek a vrások. Kyselina hyalurónová poskytuje intenzívnu hydratačnú starostlivosť. Tea Tree olej vyživuje pleť a dodáva jej lesk. Peptidy a kofeín udržujú pleť zdravú a hladkú. Kofeín znižuje začervenanie a nerovnosti pleti a účinne pôsobí proti tmavým kruhom pod očami. Pleť je po ňom hladká, svieža a mladistvá. Toto sérum proti starnutiu pleti obsahuje aktívne zložky, ktoré zabraňujú prejavom starnutia a udržujú pleť hydratovanú a zdravo vyzerajúcu. Používaním tohto séra získate záruku vynikajúcej hydratácie. Čo je zásadný faktor pre prevenciu známok starnutia pleti. Kyselina hyalurónová viaže v pokožke vodu, čím ju nasycuje vlhkosťou a udržuje ju pevnú a mladistvú, dokáže viazať vodu až tisícnásobne vyššiu, než je jej hmotnosť, takže používaním séra máte zaručenú nadštandardnú hydratáciu. Pri každodennom používaní okamžite pocítite účinky vysokej dávky hydratácie, ktorú kyselina hyalurónová poskytuje. Prírodná zložka bakuchiol posilňuje hydratačné a hojivé vlastnosti ostatných zložiek, pretože je silným antioxidantom, ktorý upokojuje pleť a zároveň redukuje výskyt jemných liniek a vrások. Bakuchiol je prírodnou alternatívou retinolu a má exfoliačný účinok, ktorý iniciuje obnovu pleti. Sérum proti starnutiu obsahuje aj starostlivo vybrané peptidy a kofeín, ktoré účinne zlepšujú vzhľad pleti tváre. Účinná látka, Tea Tree Oil, tiež pomáha dodávať pleti zdravý lesk a rovnováhu. Sérum pred starnutím je preto plné kvalitných a výživných zložiek, ktoré poskytujú pleti tie najlepšie podmienky na prevenciu známok starnutia a znižujú výskyt jemných liniek a vrások na tvári.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.