ATTITUDE Odstraňovač škvŕn na detskú bielizeň s rozprašovačom

1×800 ml, odstraňovač škvŕn

Značka: ATTITUDE

Prírodný, ekologický certifikovaný odstraňovač škvŕn bez parfumácie. Použiteľný na všetku stálofarebnú bielizeň a pri všetkých teplotách. Obsahuje len hypoalergénne zložky a 98,8% prírodných ingrediencií.

5,19
Ušetríte 24%

Pôvodná cena:  6,79 €  ·  zľava 1,60 €

Najnižšia cena pred zľavou: 6.89 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Odstraňovač škvŕn na detskú bielizeň s rozprašovačom 1×800 ml, odstraňovač škvŕn

X53802

Hlavný popis produktu

Prírodný odstraňovač na škvrny pre bábätká a väčšie deti ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad.
Prírodný čistič, ktorý dokáže účinne odstrániť škvrny z bielizne celej rodiny. Bez parfumácie. Použiteľný na všetku stálofarebnú bielizeň a pri všetkých teplotách. Stačí nasprejovať priamo na škvrnu, prepadnúť a nechať pôsobiť v závislosti od intenzity špiny (1 -10 min), potom vyprať.
Hypoalergénny odstraňovač škvŕn obsahuje len hypoalergénne zložky a 98,8% prírodných ingrediencií, pomáha odstraňovať škvrny vďaka svojim účinným látkam na odstraňovanie škvŕn. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Odstraňovač škvŕn je neparfumovaný a je špeciálne navrhnutý pre oblečenie vášho bábätka alebo batoľaťa a je ideálny pre jemnú pokožku.
Fľaša je vyrobená z plastu HDPE #2 – plast, ktorý sa najľahšie recykluje. Jeho EWG VERIFIED™, vegánske zloženie bez krutostí je šetrné k pokožke aj planéte. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Certifikované PETA: 100% vegánskej a bez krutosti. PETA („PeoplefortheEthicalTreatmentofAnimals“) je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete. Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.
Použitie: Nastriekajte priamo na škvrnu. Votrite odstraňovač škvŕn do látky. Nechajte pôsobiť 1 až 10 minút v závislosti od závažnosti škvrny. Perte s pracím prostriedkom ATTITUDE™. Vždy skontrolujte štítky pre špeciálne pokyny. Nenechávajte na odeve zaschnúť.
UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.
Zloženie: Voda, <5% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (myristyl glukozid, caprylyl glukozid, lauryl glukozid), <5% enzýmy (amyláza), propandiol, iminodisukcinát tetrasodný, výťažok z mydelníka (saponíny), citrónová.
Naše produkty sa neustále vyvíjajú, preto sa prosím pozrite na obal produktu, kde nájdete náš najpresnejší zoznam zložiek.
Upozorňujeme, že naše produkty vždy obsahovali vône prírodného pôvodu (okrem neparfémovaných produktov). Jediné, čo sa zmenilo, je spôsob, akým tieto informácie zobrazujeme na našich obaloch. Spoločnosť EWG (nezisková organizácia "Enwironmental Working Group") požiadala, aby sme do nášho zoznamu zložiek pridali termín *fragrance (parfum), pretože podľa ich interného štandardu je teraz potrebné povinne udávať, ktoré zložky sú súčasťou vône.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.