ATTITUDE Aviváž s vôňou lúčnych kvetov

1×1000 ml, prací gél

Značka: ATTITUDE

Prírodná, ekologická, certifikovaná aviváž na pranie všetkých druhov bielizne. Obsahuje len hypoalergénne zložky. Vysoko koncentrovaná - balenie vystačí na 40 pracích dávok, čo je viac ako je u balenia tejto veľkosti štandardné.

5,59
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  6,99 €  ·  zľava 1,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 7.49 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Aviváž s vôňou lúčnych kvetov 1×1000 ml, prací gél

X46708

Hlavný popis produktu

Hypoalergénna aviváž ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na zdravie vašej rodiny aj celú planétu. Naše jemné a účinné aviváže, ktoré obsahujú prírodné ingrediencie, sú presne to, čo vaša rodina potrebuje, aby sa vo svojom oblečení cítila dobre. Oblečenie nie je len „režim“ – je to nálada! Je dokázané, že správny outfit urobí ľudí menej úzkostnými a depresívnymi. Cíťte sa dobre v tom, čo máte na sebe!
Ekologická aviváž obsahuje iba hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktorý je známy svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami. Je vysoko koncentrovaná. Balenie vystačí na 40 pracích dávok, čo je viac, než je pri balení tejto veľkosti štandardná. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodná ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň. So sviežou vôňou lúčneho kvetu. Fľaša je vyrobená z plastu HDPE #2 – plast, ktorý sa najľahšie recykluje. Jeho EWG VERIFIED™, vegánske zloženie bez krutostí je šetrné k pokožke aj planéte. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Certifikované PETA: 100% vegánskej a bez krutosti. PETA („PeoplefortheEthicalTreatmentofAnimals“) je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete. Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.
Použitie: Pokyny na dávkovanie viď tabuľka na obale. Pridajte do dávkovača alebo do konečného oplachu po naplnení práčky vodou. Nenalievajte priamo na látku, aby sa zabránilo škvrnám.Vždy skontrolujte štítky pre špeciálne pokyny.
UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.
Zloženie: Voda, <5% rastlinné katiónové povrchovo aktívne látky (dipalmitoyletyl hydroxyetylmónium metosulfát), <5% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (myristyl glukozid, caprylyl glukozid), glycerín, extrakt zo zeleného čaju Camellia sinensis, kyselina *, etyl linalool (z kvetov)*, metyldihydrojasmonát (z jazmínu), benzyl acetát (z kvetov)*, dimetyl heptenal (z ovocia)* (* vôňa). Naše produkty sa neustále vyvíjajú, preto sa prosím pozrite na obal produktu, kde nájdete náš najpresnejší zoznam zložiek. Upozorňujeme, že naše produkty vždy obsahovali vône prírodného pôvodu (okrem neparfémovaných produktov). Jediné, čo sa zmenilo, je spôsob, akým tieto informácie zobrazujeme na našich obaloch. Spoločnosť EWG (nezisková organizácia "Enwironmental Working Group") požiadala, aby sme do nášho zoznamu zložiek pridali termín *fragrance (parfum), pretože podľa ich interného štandardu je teraz potrebné povinne udávať, ktoré zložky sú súčasťou vône.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.