asp Psyllium SLIM

1×150 g, prášok

Značka: ASP
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
5,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: asp Psyllium SLIM 1×150 g, prášok

X33719 ADC

Výživový doplnok v prášku, zmes vláknin. Vláknina zo šupiek psyllia pochádza z rastliny Psyllium. Chitosan je vláknina získaná z kôry morských kôrovcov. 

Dobre vyvážená strava so správnym množstvom vlákniny stimuluje správne vylučovanie nestrávených zvyškov z nášho organizmu. Je to dôležité hlavne preto, aby tráviaci trakt fungoval efektívne a naše telo tak mohlo vstrebať z potravy všetky potrebné živiny.

Spôsob použitia

Jednu menšiu polievkovú lyžicu Psyllia SLIM - cca 5g denne, čo predstavuje 0,9 g chitosanu a 4,1 g Psyllia, rozmiešajte v menšom množstve vody alebo inej tekutiny a ihneď vypite, zapite ďalším pohárom vody. 
Nakoľko Psyllium nie je vstrebávané naším telom, je vhodné pre každodenné užívanie. Upravte si denný príjem vlákniny podľa svojich potrieb. Niekto po čase zistí, že sa musí vrátiť k pôvodnému odporučenému dávkovaniu, iný zase, že môže dávkovanie znížiť. 

Upozornenie:  Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Užívanie Psyllia bez tekutín môže zapríčiniť, že sa môžete začať dusiť. Ukladajte preto mimo dosahu detí.
Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Dehydrovaný výrobok. Skladujete v suchu a po otvorení obal dôsledne uzavrite. 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.