ARTELAC TRIPLE ACTION GTT 10ML

1×10 ml, očné kvapky

Zvlhčujúce očné kvapky Artelac TripleAction od Bausch and Lomb predstavujú účinné riešenie na vážnejšie prejavy syndrómu suchého oka.

14,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ARTELAC TRIPLE ACTION GTT 10ML 1×10 ml, očné kvapky

P1324A ADC

Hlavný popis produktu

Zdravotnícka pomôcka je nepriehľadný očný roztok inšpirovaný prirodzeným zložením slzného filmu.

Obsahuje:

  • prirodzenú zvlhčovaciu zložku - kyselinu hyalurónovú (vo forme hyaluronátu sodného), ktorá sa nachádza v štruktúrach zdravého ľudského oka a v prirodzenom slznom filme
  • 2 ďalšie zvlhčovacie látky: glycerol a karbomér
  • lipidovú zložku (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom).

Vďaka tomu zloženie prináša podporu pre všetky 3 vrstvy prirodzeného slzného filmu a to lipidovú, vodnú a mukóznu. Pokročilá formulácia má veľmi vysokú znášanlivosť, pretože neobsahuje konzervačné látky.


Roztok je dodávaný v inovatívnej dávkovaciej fľaštičke, ktorá umožňuje bezpečné a jednoduché použitie prípravku. Môže sa používať 6 mesiacov po otvorení.
Tieto očné kvapky podporujú všetky 3 vrstvy slzného filmu, pre lepšie zvlhčenie povrchu oka v prípade pocitu suchého oka.

Spôsob použitia

Do oka sa vkvapne 1 kvapka prípravku podľa potreby. Môže sa používať denne ako často je potrebné. Dĺžka používania nie je obmedzená.
Pred každým použitím prípravku je potrebné umyť si ruky. Prstami ani ničím iným sa nemá nedotýkať hrotu fľaštičky. Tým sa zamedzí kontaminácií roztoku vo fľaštičke.
 

Upozornenie:

 Nepoužívajte túto zdravotnícku pomôcku, ak ste alergický na ktorúkoľvek jeho zložku. Použiteľnosť po 1. otvorení je 6 mesiacov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.