Armani My Way

1×50 ml, parfumovaná voda

Za horizontom a ešte ďalej. Všade tam vás čakajú najrôznejšie stretnutia a parfumovaná voda pre ženy Armani My Way vás na objavovanie sveta priam vyzýva.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

59,89 ušetríte 18,30 €

Pôvodná cena 78,19 € zľava 23%

Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X44469

Ak ani vy nedokážete odolať žiadnej príležitosti rozšíriť si obzory, získate v nej sprievodcu, ktorý vás s elegantnou, sofistikovanou vôňou bude sprevádzať, kamkoľvek sa vydáte.

  • kvetinovo-drevitá vôňa predstavená v roku 2020
  • pre všetky zvedavé ženy, ktoré sú otvorené svetu a chcú ho spoznávať
  • flakón a obsah vznikol s ohľadom na životné prostredie

Zloženie vône
V tejto vôni sa spájajú zložky z celého sveta. Prvé, čo ucítite, je sladko citrusový bergamot z Kalábrie v spojení s pomarančovým kvetom z Egypta. Potom sa rozprestrie omamná vôňa bielych kvetov. Rozpoznáte hlboký a opojný jazmín a tuberózu zbierané v Indii. Zmyselný záver sa nesie na vlne hrejivého cédrového dreva, bieleho pižma a vanilky z Madagaskaru.

Príbeh vône
Skôr než vás vôňa Armani My Way okúzli svojím obsahom, zaujme na prvý pohľad flakón. Jeho vrchnáčik má modrú farbu – farbu Zeme, ktorá nás všetkých spája. Zdobí ho prstenec znázorňujúci jedinečnú cestu. Je žiarivo lesklý, lebo je metaforickým odrazom všetkých stretnutí, ktoré na ceste zažijete a ktoré ju vždy prežiaria.

Luxusná modrá látka na hrdle potom poukazuje na majstrovské návrhárstvo pod značkou Giorgio Armani. Ingrediencie do tejto vône sú získavané spoločensky a environmentálne zodpovedným spôsobom. Flakón vône Armani My Way navyše možno znovu naplniť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.