Ambi Pur Merlion DUO 2 x 8ml Lenor Spring Awakening

2×8 ml, osviežovač

Značka: AMBI PUR
5.0

Ambi Pur Osviežovač vzduchu do kúpeľne bojuje proti zápachom a zanecháva jemnú sviežu vôňu Ambi Pur jedinečná technológia Odourclear pomáha predchádzať usadzovaniu zápachov Zanecháva jemnú sviežu vôňu Dlhotrvajúca až na 50 dní Ľahko sa používa, 1 tlačidlo na jeho spustenie Nie je potrebná batéria ani napájanie elektrickou energiou Diskrétny a štýlový Vôňa Spring Awakening je inšpirovaná originálnou vôňou od Lenoru. Príjemný pocit z vášho domova umocní sviežosťou jarných kvetov

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
5,89 ušetríte 0,80 €

Pôvodná cena 6,69 €, zľava 12%

Najnižšia cena pred zľavou: 5.79 €
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Ambi Pur Merlion DUO 2 x 8ml Lenor Spring Awakening 2×8 ml, osviežovač

X001833

Hlavný popis produktu

Osviežovač vzduchu Ambi Pur do kúpeľne bojuje so zápachmi vo vzduchu a predchádza usadzovaniu zápachov v jemných povrchoch ako sú uteráky, podložky do kúpeľne a závesy do sprchy až na 50 dní. Obsahuje meniče zápachu, ktoré pozostávajú z molekúl rôznych parfumov jednoducho sa viažucich na široké spektrum molekúl nepríjemného zápachu.

Po spojení reagujú tak, že sa z nich stane nová molekula, a sú nútené zmeniť svoje páchnuce maniere. Meniče zápachu sú špeciálne účinné pri dlhodobom používaní, aby bola vaša kúpeľňa vždy pripravená pre hostí. Na používanie Ambi Pur do kúpeľne nepotrebujete elektrinu ani batérie, preto je pohodlný a ľahko sa používa.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.