Ambi Pur Merlion 8ml Lenor Spring Awakening

1×8 ml, osviežovač

Značka: AMBI PUR

Ambi Pur Osviežovač vzduchu do kúpeľne bojuje proti zápachom a zanecháva jemnú sviežu vôňu Ambi Pur jedinečná technológia Odourclear pomáha predchádzať usadzovaniu zápachov Zanecháva jemnú sviežu vôňu Dlhotrvajúca až na 50 dní Ľahko sa používa, 1 tlačidlo na jeho spustenie Nie je potrebná batéria ani napájanie elektrickou energiou Diskrétny a štýlový Vôňa Spring Awakening je inšpirovaná originálnou vôňou od Lenoru. Príjemný pocit z vášho domova umocní sviežosťou jarných kvetov

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
3,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ambi Pur Merlion 8ml Lenor Spring Awakening 1×8 ml, osviežovač

X001830

Hlavný popis produktu

Osviežovač vzduchu Ambi Pur do kúpeľne bojuje so zápachmi vo vzduchu a predchádza usadzovaniu zápachov v jemných povrchoch ako sú uteráky, podložky do kúpeľne a závesy do sprchy až na 50 dní. Obsahuje meniče zápachu, ktoré pozostávajú z molekúl rôznych parfumov jednoducho sa viažucich na široké spektrum molekúl nepríjemného zápachu.

Po spojení reagujú tak, že sa z nich stane nová molekula, a sú nútené zmeniť svoje páchnuce maniere. Meniče zápachu sú špeciálne účinné pri dlhodobom používaní, aby bola vaša kúpeľňa vždy pripravená pre hostí. Na používanie Ambi Pur do kúpeľne nepotrebujete elektrinu ani batérie, preto je pohodlný a ľahko sa používa.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.