Always Ultra Duo Secure night 24ks

1×24 ks

Značka: ALWAYS

O 60 % väčšia zadná časť vložiek než u vložiek Ultra Normal (veľkosti 1) pre extra ochranu počas noci. Technológia LeakGuard uzamkne tekutinu a pomáha zabraňovať únikom. Superabsorpčná menštruačná vložka so systémom InstantDry, ktorý absorbuje tekutinu do niekoľkých sekúnd Technológia OdourLock neutralizuje pachy Hygienické vložky boli dermatologicky testované a ich jemnosť k vašej pokožke bola overená Krídelká pomáhajú udržiavať menštruačnú vložku na mieste pre pohodlnú ochranu

7,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Always Ultra Duo Secure night 24ks 1×24 ks

X55598

Hlavný popis produktu

Neuspokojte sa s ničím horším, ako je dobrý nočný spánok s trojnásobnou ochranou. Hygienické vložky s bezpečnostnými krídlami ALWAYS Ultra Secure Night sú navrhnuté s 3 ochrannými prvkami, aby ste sa zobudili a zistili, že nedošlo k úniku, a aby ste nemuseli v noci vstávať a vymieňať si vložku. O 60 % väčšia zadná strana (v porovnaní s vložkou Always Ultra Normal) v spojení s našou technológiou LeakGuard blokuje tekutinu a pomáha predchádzať únikom v noci.

Systém InstantDry okamžite absorbuje tekutinu za niekoľko sekúnd a udržiava vlhkosť mimo vašej pokožky. Je tiež vybavená technológiou OdourLock, ktorá neutralizuje pachy, takže sa budete cítiť svieža a čistá. Môžete spať a vložka ALWAYS Ultra sa o vás vždy postará svojou 3-násobnou ochranou.

Dermatologicky schválená alianciou pre zdravú pokožku. Vyskúšajte hygienické vložky Always Ultra Secure Night Exra (veľkosť 5) pre extra ochranu v noci. Sú to najlepšie vložky Always na ochranu počas celej noci. Nájdite si veľkosť pre seba s Always My Fit, personalizovaným systémom veľkostí, ktorý vám pomôže nájsť najlepšiu ochranu v období vašej menštruácie od ALWAYS podľa vášho menštruačného krvácania aj veľkosti nohavičiek.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.