Always Ultra Duo 20ks Normal Plus

1×20 ks, menštruačné vložky

Značka: ALWAYS

Superabsorpčné jadro so systémom InstantDry, ktoré absorbuje tekutinu do niekoľkých sekúnd Technológia LeakGuard zadrží tekutinu a pomáha zabraňovať únikom Technológia OdourLock neutralizuje pachy Hygienické vložky boli dermatologicky testované a ich jemnosť k vašej pokožke bola overená Krídelká pomáhajú udržiavať menštruačnú vložku na mieste pre pohodlnú ochranu

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
3,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Always Ultra Duo 20ks Normal Plus 1×20 ks, menštruačné vložky

X001840

Hlavný popis produktu

Nechcite menej než 3-násobnú ochranu: Hygienické vložky s krídelkami ALWAYS Ultra Normal (veľkosť 1) využívajú najnovšiu technológiu, čo z nich robí multifunkčné vložky s 3 ochrannými prvkami. Systém InstantDry okamžite, v priebehu niekoľkých sekúnd, absorbuje tekutinu a udržiava vlhkosť mimo vašej pokožky. Technológia LeakGuard zadrží tekutinu a pomáha zabraňovať únikom. Sú tiež vybavené technológiou OdourLock, ktorá neutralizuje pachy, takže sa počas menštruácie budete cítiť sviežo a čistá.

Vďaka ALWAYS Ultra môžete byť sebavedomá po celý deň. Chcite viac, získajte 3-násobnú ochranu s Always. Dermatologicky schválené alianciou pre zdravú pokožku. Vyskúšajte hygienické vložky Always Ultra Secure Night Extra s krídelkami, najlepšie vložky Always na ochranu počas celej noci. Nájdite si pre seba veľkosť s Always My Fit, personalizovaným systémom veľkostí, ktorý vám pomôže nájsť najlepšiu ochranu od ALWAYS v období menštruácie podľa vášho menštruačného krvácania aj veľkosti nohavičiek.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.