Always Ultra Duo 12ks Night Extra Protection

1×12 ks

Značka: ALWAYS
Dámske vložky Always posyktujú komfortné nosenie počas noci. Poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
3,39
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X38997

Až 100 % ochrana pri pretečení, O 60 % väčšia zadná časť vložiek než u vložiek Ultra Normal (veľkosti 1) pre ešte účinnejšiu ochranu v noci.

Úžasné absorpčné jadro s gélom uzatvárajúcim tekutiny, ktorý nemôže pretekať.

Technológia na neutralizáciu zápachu nielenže zápach prekrýva, ale ho aj uzatvára, a okrem toho obsahuje aj jemnú vôňu.

Hygienické vložky boli dermatologicky testované a ich jemnosť k pokožke bola overená.

Kontúry.

Secureguard udržujú tekutiny pod kontrolou.

Hrúbka 3 mm pre skvelý pocit komfortu.

S krídelkami, ktoré držia vložky na mieste.

Hygienické vložky Always Ultra Secure Night (veľkosť 4) boli špeciálne vytvorené na nočné použitie, aby ponúkali extra ochranu počas noci vďaka ich zadnej časti, ktorá je o 60 % väčšia (v porovnaní s hygienickými vložkami Always Ultra Normal).

Ponúkajú teda väčšiu ochranu proti pretekaniu, a to bez ohľadu na to, koľko sa v posteli prehadzujete. Hygienické vložky Always Ultra majú kontúry Secureguard a gél uzatvárajúci tekutiny (ktorý nemôže pretekať), ktorý nasáva tekutiny a bráni pretekaniu.

Majú aj technológiu na neutralizáciu zápachu, ktorá zápach nielen prekrýva, ale aj uzatvára. Hygienické vložky Always Ultra Night sú len 3 mm tenké, no poskytujú aj 100 % ochranu v noci a dodávajú tak skvelý pocit komfortu.

Always Ultra Secure Night (veľkosť 4) sú najlepšie hygienické vložky Always Ultra na ochranu v noci. Prepíšte pravidlá s vložkami Always MyFit a získajte vložky, ktoré nepretekajú a hodia sa k vašej postave a intenzite menštruácie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.