ALTEYA ORGANICS PLET SERUM PR SLNKU SPF25 BD 50ML

1×50ml, pleťové sérum SPF 25

Luxusné pleťové sérum vám poskytne spoľahlivú ochranu pred slnečnými lúčmi bez zanechania nepríjemného pocitu na vašej pleti. Ľahký opaľovací krém vašu pokožku upokojí, dodá potrebnú dávku hydratácie a zároveň bojuje proti viditeľným známkam starnutia. Jedinečné zloženie minerálneho opaľovacieho séra je vhodné na každodenné použitie a tiež ho môžete nosiť aj pod make-up!

29,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ALTEYA ORGANICS PLET SERUM PR SLNKU SPF25 BD 50ML 1×50ml, pleťové sérum SPF 25

X005429

Hlavný popis produktu

Luxusné denné pleťové sérum s ľahkým tónovacím efektom obsahuje organickú 100% bio bulharskú ružu „BioDamascena Rose Otto“, ktorá poskytuje pleti spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením s ochranným faktorom SPF 25. Ochraňuje pokožku pred voľnými radikálmi a zabraňuje procesom starnutia pleti. Hydratuje a upokojuje pokožku tváre, chráni ju pred poškodením od agresívneho slnečného žiarenia. Znižuje riziko vzniku rakoviny kože a zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, ktoré spôsobuje slnko.

Účinné zložky v pleťovom sére:

Ružový olej - Vzácny esenciálny olej, bohatý na komplexný rad minerálov a vitamínov, ktorý pomáha spevniť a tonizovať pokožku a zaisťuje jej mladistvejší vzhľad. Obsahuje esenciálne antioxidanty a mikroelementy, ktoré priaznivo pôsobia na povrchové kapiláry, vyrovnávajú tón pleti a zlepšujú pleť.

Extrakt z mastichy - Bohatý na antioxidanty a základné prvky, podporuje mladistvý, žiarivý vzhľad pleti a redukuje výskyt jemných liniek a vrások.

Acai Extract - Obsahuje silné antioxidanty, ktoré bojujú proti známkam poškodenia voľnými radikálmi. Má tiež protizápalové účinky a pomáha znižovať viditeľné známky starnutia.

Najlepšie na: ochranu pred slnkom, linky a vrásky, nerovnomerný tón pleti, stratu pružnosti a pevnosti. Pleťové sérum je vhodné pre suchú, normálnu, zmiešanú a mastnú pleť. Výrobok je tónovaný.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.