ALTEYA ORGANICS OPALOVACI KREM PLETOVY SPF30 50ML

1×50ml, opalovací pleťoví krém SPF 30

Bio certifikovaný opaľovací telový krém SPF30, chráni pred škodlivými účinkami UVA a UVB žiarenia. Odporúča sa na ochranu počas celého roka, či už počas silných slnečných dní, ale je vhodný aj ako ochrana pred intenzívnym zimným slnkom vo vysokohorskom prostredí. Vďaka jedinečnému zloženiu predchádza starnutiu pleti, dodáva jej hydratáciu a výživu bez toho, aby upchával póry. Okrem účinnej ochrany vašej pokožky, ju zároveň zvlhčuje, zmatňuje a zjednocuje tón pleti, čím vytvára jej jemný zdravý vzhľad.

17,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ALTEYA ORGANICS OPALOVACI KREM PLETOVY SPF30 50ML 1×50ml, opalovací pleťoví krém SPF 30

X005434

Hlavný popis produktu

Bio certifikovaný opaľovací telový krém SPF30, poskytuje vysokú prirodzenú ochranu pred škodlivými účinkami UVA a UVB žiarenia. Bezpečne a účinne, poskytuje spoľahlivú ochranu proti slnečnému žiareniu a zároveň vyživuje a hydratuje pokožku. Obsahuje kombináciu organických olejov a extraktov, taktiež vytvára tenkú ochrannú vrstvu, ktorá regeneruje a vyživuje pokožku a znižuje príznaky starnutia. Je vhodný pre každodenné použitie. Po aplikácií je vodoodoľný až 40 minút. Umožňuje pokožke využívať priaznivé účinky slnečných lúčov bez toho, aby jej škodili nežiadúce chemické zložky.

Opaľovací krém je jemne pigmentovaný. Vďaka obsahu organického ružového oleja Rosa Damascena osviežuje, vyživuje a upokojuje pokožku a pleť. Bojuje proti voľným radikálom, stimuluje produkciu kolagénu a pomáha spomaľovať procesy starnutia. Má tonizujúci a adstringentný (sťahujúci) účinok na kapiláry, ktoré sa nachádzajú tesne pod povrchom kože. Pokožka sa stáva žiarivá a očarujúca. Na prínos oxidu zinočnatého pre ochranu pokožky proti slnku sa za posledné tri desaťročia sústreďuje mnoho výskumov.

Zistilo sa, že oxid zinočnatý poskytuje ochranu proti "širokospektrálnemu ultrafialovému žiareniu" (UVA / UVB), čo nedokáže mnoho chemických opaľovacích prípravkov, ktoré väčšinou zabraňujú prieniku iba jedného typu UV svetla do pokožky.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.