ALMAWIN Pomarančový čistič - Extra silný 125 ml

1×125 ml

Značka: ALMAWIN

Univerzálny prostriedok na čistenie všetkých typov povrchov. Podľa miery zriedenie pôsobí ako univerzálny čistič pre domácnosť, slúži na ručné čistenie a odmasťovanie, odstraňuje odolné škvrny a pohlcuje pachy.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ALMAWIN Pomarančový čistič - Extra silný 125 ml 1×125 ml

X58562

Hlavný popis produktu

Veľmi účinný na mastné škvrny a fľaky. Dokáže zázračne vyčistiť aj niekoľkoročnej usadeniny na smažiace panvici či vo fritovacom hrnci. V koncentrovanej forme odstraňuje zvyšky lepidiel, voskov, farbiace farby, dechtové škvrny, stvrdnutej živočíšne a rastlinné tuky, gumové šmuhy na podlahe, škvrny od guľôčkového pera a fixiek, lak na nechty a olejové farby, škvrny na čalúnenie a kobercoch. Pohlcuje nepríjemné pachy. V zriedenej podobe čistí všetky povrchy odolné vode.

Dávkovanie: Podľa znečistenia použite 2-4 uzávery (30-60 ml) na 5 litrov vody. Prostriedok je po zriedení vodou mliečne zakalený. Upozornenie: Pred použitím overte odolnosť materiálu a jeho farebnú stálosť. Textílie po ošetrení vyperte.

Pre vysokú koncentráciu odmasťujúce zložiek je nutné pri práci používať ochranných rukavíc. Môže spôsobiť poškodenie pľúc a vyvolať zápaly očí. Uchovávajte v uzavretej nádobe mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Koncentrát - rieďte vodou (cca 2 ml na jednu dávku).


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.