Allnature Peroxid vodíka 3%

1×1000 ml, peroxid vodíka

Značka: ALLNATURE

3% peroxid vodíka je účinný čistiaci a dezinfekčný prostriedok s veľmi univerzálnymi možnosťami využitia v domácnosti. Odstraňuje nečistoty, škvrny aj baktérie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Allnature Peroxid vodíka 3% 1×1000 ml, peroxid vodíka

X021426

Hlavný popis produktu

Mať doma peroxid vodíka je veľmi užitočné. Oceníte ho pri čistení kuchynského drezu aj mnohých rôznych povrchov v domácnosti. Zatočí sa škvrnami a účinne zlikviduje aj vírusy aj baktérie. Pokiaľ sa vo vašom bazéne objavia riasy, peroxid je účinným riešením. Účinne čistí aj škvrny živočíšneho pôvodu – krv, moč, zvratky a znečistenie, ktoré často spôsobia domáci miláčikovia. V kombinácii s jedlou sódou vytvorte zmes na čistenie škvŕn na oblečení a kobercoch alebo pripálených povrchov.

Použitie:
Vhodné na čistenie drezov, odstránenie vodných rias z bazéna a utieranie spotrebičov. Dokáže zatočiť so škvrnami aj baktériami.
TIP! Zmiešajte s jedlou sódou a vytvorte čistiacu zmes na odstránenie škvŕn na oblečení a vyčistite pripálené povrchy.
Číra bezfarebná kvapalina bez mechanických nečistôt. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Pri požití: Zaistite lekárske ošetrenie.

Zloženie:
Peroxid vodíka 3%.

Skladovanie:
Skladujte v suchu a tme v uzavretej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením.

Obsah:
1000 ml

Upozornenie:
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné okuliare. Po manipulácii dôkladne umyte ruky. Nevdychujte prach / dym / plyn / hmlu / pary / aerosóly.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.