Acqua Di Parma Colonia Edc+Shg+Taska

1×1 ks

Acqua di Parma začala ako malá továreň v Parme. Prvá vôňa Colonia bola vytvorená v roku 1916 a pôvodne sa používala na parfumovanie pánskych vreckoviek. Colonia sa stala skutočným symbolom talianskej elegancie medzi americkými a európskymi celebritami v predvojnových a povojnových rokoch.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

79,29
Doprava zadarmo

O produkte: Acqua Di Parma Colonia Edc+Shg+Taska 1×1 ks

X89393

Hlavný popis produktu

Nechajte sa zviesť sofistikovanosťou kolínskej vody Acqua di Parma Colonia. Táto ikonická vôňa vyjadruje ľahkosť a taliansku sofistikovanosť prostredníctvom harmónie citrusových esencií. Viac informácií Colonia di Acqua di Parma je klasická kolínska voda, veľmi cenená, s nadčasovým šarmom. Prostredníctvom slnečných akcentov sicílskych citrusových plodov tento legendárny parfém odráža taliansky životný štýl. V srdci sa krížia tóny levandule a damašskej ruže, zatiaľ čo v základe prevládajú drevité tóny vetiveru, santalového dreva a pačuli. Čuchové poznámky Vrchné tóny: Citrón, sladký pomaranč, kalábrijský bergamot Srdcové tóny:

Levanduľa, bulharská ruža, verbena, rozmarín Základné tóny: Vetiver, santalové drevo, pačuli Zloženie alkohol denat., aqua (voda), parfum (vôňa), limonén, hydroxycitronellal, linalool, citral, benzyl salicylát, kumarín, eugenol, alfa-izometyl iónón, geraniol, amyl cinnamal, extrakt z evernia prunastri (dubový mach), citronellol, benzyl benzoát , bht, benzylalkohol, farnesol

Upozornenie: Acqua di Parma neustále aktualizuje zoznam zložiek predávaných výrobkov. Pred ich použitím vás prosíme, aby ste si preštudovali zoznam zložiek, ktorý nájdete na etikete zakúpeného výrobku, a uistili sa, že všetky zložky sú vhodné na vaše osobné použitie. Formát Fľaštička s rozprašovačom s objemom 100 ml.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.