ACNEMY Zitproof Multi Zits náplasti

1×10 ks, náplasti

Značka: ACNEMY

Zatočte s akné rýchlo a efektívne! Náplasti na akné Zitproof Multi Zits – veľ. XL od značky Acnemy sa špeciálne zameriavajú na postihnuté miesto a podkožný zápal. Hydrokoloidná náplasť vo veľkosti XL je ideálna na ošetrenie veľkých plôch tváre, ako sú líca, brada a čelo.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

19,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ACNEMY Zitproof Multi Zits náplasti 1×10 ks, náplasti

X020168

Hlavný popis produktu

Zatočte s akné rýchlo a efektívne! Náplasti na akné Zitproof Multi Zits – veľ. XL od značky Acnemy sa špeciálne zameriavajú na postihnuté miesto a podkožný zápal. Hydrokoloidná náplasť vo veľkosti XL je ideálna na ošetrenie veľkých plôch tváre, ako sú líca, brada a čelo. Aktívne zložky v náplasti sa jednoducho priložia k pupienku či k danej oblasti, robia ho neviditeľným a pôsobia vysušujúco. Okrem toho pomáhajú vyhnúť sa pokušeniu dotknúť sa jej a zhoršiť stav.

hydrokoloidná náplasť vo veľkosti XL
pomáhajú absorbovať maz a nečistoty z pupienkov, urýchľujú proces vyblednutia škvŕn
ideálne na ošetrenie veľkých plôch tváre, ako sú líca, brada a čelo
pôsobia ako ochranná vrstva – chránia pred ,,rozškriabaním“
Exkluzívna technológia s aktívnymi látkami tak jednoduchým spôsobom napomôže vymiznutiu lokálnej vyrážky a urýchľuje proces vyblednutia škvrny po nej. Problematická pleť získava novú žiarivosť a zdravý vzhľad. Dajte zbohom problematickej pleti so značkou Acnemy!
ZLOŽENIE:
Styrene/Isoprene Copolymer, Hydrogenated Poly (C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Polyisobutene, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.