3M Littmann Master Cardiology Black Edition 2161, kardiologický stetoskop, čierny

Značka: LITTMANN

Fonendoskop Littmann Master Cardiology  má patentovaný jednostranný hrudný snímač "Master", ktorý umožňuje monitorovať vysokofrekvenčné aj nízkofrekvenčné zvuky bez otáčania snímača. Odporúčaný výrobok pre kardiológov a Pulmonológov.

394,92
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: 3M Littmann Master Cardiology Black Edition 2161, kardiologický stetoskop, čierny

6c2b7735-9841-4f74-9c58-09ef97c2f4e8

Hlavný popis produktu

Snímač "Master".
Stetoskop má patentovaný, jednostranný hrudný snímač "Master", ktorý umožňuje monitorovať vysokofrekvenčné aj nízkofrekvenčné zvuky bez otáčania snímača.
Pre zdravotníckych profesionálov.
Stetoskop Littmann Master Cardiology bol zostrojený tak, aby splnil náročné normy zdravotníckych profesionálov, vyžadujúcich vysoko kvalitné akustickú odpoveď. Je vybavený patentovanou laditeľnou membránou kombinovanú s vynikajúcim remeselným spracovaním, ponúkajúc tak najvyšší výkon dokonalého jednostranného stetoskopu.
Zvláštny adaptér.
Stetoskop navyše prichádza so zvláštnym adaptérom pre počúvanie na ťažko dostupných miestach alebo na pediatrické posluchovej vyšetrenie.
Ručne vyrobená hlava.
Ručne vyrobená hlava z tvrdej nehrdzavejúcej ocele.
Dvojité káblové svetlo.
Duálny lumen eliminuje artefakty hluku z dvoch prepojených vodičov.
Jednostranná hlava, perfektná akustika.
Mimoriadne pohodlie jednostrannej hlavy. Vynikajúca akustika a pohodlie vďaka patentovaným mäkkým olivám 3M od spoločnosti 3M.
Anatomický tvar lýry.
Pohodlné uhly, anatomický tvar lýry.
Redukcia hluku pri trení.
Technológia dvojtónovej membrány zaisťuje pohodlnú auskultáciu nízkych a vysokých frekvencií, regulovanú silou tlaku na hlavu. Zabudnite na nechcené zvuky - vďaka šikovnému dvojitému svetlu kábla získate jeden kábel s dvoma paralelnými kanálmi, ktoré zvyšujú kvalitu auskultovaného zvuku a minimalizujú nadmerný hluk. Špeciálny adaptér umožňuje auskultáciu detí a novorodencov.
Široká škála farieb.
Vytvorte si svoj vlastný štýl výberom farby stetoskopu, ktorá vám najviac vyhovuje.
Efektívny a v najvyššej kvalite.
Najvyššia kvalita! 10 bodov na výkonnostnej škále 1-10.
Vyrobený v USA. Stetoskop 3M ™ Littmann® Master Cardiology ™ je špičkovým modelom neelektronického (akustického) stetoskopu, ktorý ponúka najvyššiu kvalitu a trvanlivosť, ktoré môžete od spoločnosti 3M očakávať.
Ideálny pre špecialistov.
Tento stetoskop je ideálny pre kardiológiu, intenzívnu starostlivosť a koronárne choroby. Jedinečná jednostranná hlava vám vďaka technológii dvojtónovej membrány umožňuje auskultovať nízke aj vysoké frekvencie:
-nízky tlak - nízke tóny,
-vysoký tlak - vysoké tóny.
Navrhované použitie.
Široko používaný v mnohých rôznych oblastiach zdravotnej starostlivosti ako diagnostický nástroj auskultácie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.