Yetush Smooth Citronella Náramok s citronelou - Biely

1×1 ks, náramok proti komárom

Značka: YETUSH

Užite si cestovanie, športovanie či inú outdoorovú aktivitu s voňavými náramkami obsahujúcimi citronelu. Vôňa náramku vydrží až 10 dní. Stačí vybrať z obalu a navliecť na ruku alebo nohu. Po použití uchovajte náramok v tieni a vráťte späť do zips obalu pre budúce použitie. Biele prevedenie

1,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yetush Smooth Citronella Náramok s citronelou - Biely 1×1 ks, náramok proti komárom

X024154

Hlavný popis produktu

S voňavými náramkami s obsahom citronely si môžete užívať cestovanie, športovanie alebo akékoľvek iné aktivity vonku.

Vôňa náramku vydrží až 10 dní. Stačí vybrať z obalu a nasadiť na ruku alebo nohu. Po použití náramok uschovajte v tieni a vráťte ho do obalu so zipsom na ďalšie použitie.

PRE KOHO SÚ NÁRAMKY YETUSH URČENÉ?
Pre každého, kto si chce užiť turistiku, dovolenku alebo pobyt na vlastnom dvore. Náramky sú voňavé a obsahujú citronelu.

Či už sa chystáte na túru do prírody, alebo možno sedíte vo svojej vonkajšej záhrade a chcete si vychutnať obed alebo zmrzlinu, náramok s citronelou sa vám bude hodiť.

Jeden náramok vydrží až 10 dní a obsahuje silnú koncentráciu citronely.

KEDY A AKO NÁRAMKY POUŽÍVAŤ?
Náramok si môžete nasadiť na ruku alebo nohu, kedykoľvek ho budete potrebovať. Po použití náramok uschovajte v tieni a vráťte ho do obalu so zipsom na ďalšie použitie.

Minimálna šírka náramku v neroztiahnutom stave je 6,5 cm.

VAROVANIE: Nebezpečenstvo. Pred použitím si prečítajte návod na použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie.
ŠTANDARDNÉ UPOZORNENIA NA NEBEZPEČENSTVO: Dráždi pokožku. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
BEZPEČNÉ NÁVODY NA OBSLUHU: Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/výpary/aerosóly. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. V prípade kontaktu s pokožkou: umyte ju veľkým množstvom vody. V prípade podráždenia kože alebo vyrážky/ V prípade neistoty a obáv: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. V prípade kontaktu s očami: Oči: Jemne vyplachujte vodou niekoľko minút. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú na mieste a dajú sa ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte toxikologické centrum/lekárnika. Obsah/obal zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi.
SKLADOVANIE: Skladujte v tieni a na suchom a dobre vetranom mieste. Chráňte pred: svetlom. UV/ slnečné žiarenie, teplo, vlhkosť. Neskladujte ani nepoužívajte v blízkosti potravín alebo nápojov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.