Wooden Spoon Woopies detské EKO plienky Mini 3-8 kg 36 ks

1×36ks, EKO plienky

5.0

Detské bambusové plienky Woopies sú perfektnou voľbou, ak chcete dopriať svojmu bábätku tú najkvalitnejšiu starostlivosť a zároveň túžite čo najmenej zaťažiť životné prostredie. Biologicky odbúrateľné, hypoalergénne, vysoko absorpčné, priedušné a veľmi jemné k detskej pokožke - presne také sú plienky novej generácie od značky Wooden Spoon. Vaše dieťatko ich bude jednoducho milovať!

17,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Wooden Spoon Woopies detské EKO plienky Mini 3-8 kg 36 ks 1×36ks, EKO plienky

X005444

Hlavný popis produktu

Plienky Woopies, mäkké ako bambusové spodné prádlo, zabalia dieťa s jedinečnou starostlivosťou z prírodných tkanín, ktoré pomáhajú detskej pokožke voľne dýchať. Plienka v sebe spája mäkkosť tkaného bambusu a poskytuje ochranu proti pretečeniu vďaka hladkému filmu z kukuričného škrobu. Výplň je vyrobená z biodegradovateľnej drevnej celulózy a superabsorpčného japonského polyméru. Woopies sú plienky novej generácie, ktoré vytvorila Wooden Spoon a sú inšpirované všetkými matkami, ktoré neustále hľadajú ekologické riešenie pre svoje deti v mene zdravších detí a čistejšej planéty.

* Bambusové plienky neobsahujú chlór, latex, alkohol, PVC, ftaláty a arómy.

*Štandardná plienka sa rozloží do 450-500 rokov. V optimálnych podmienkach, za 85 dní, sú plienky Woopies už viac ako 50% znehodnotené.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.