Wooden Spoon Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF50 50 ml

1×50ml, opaľovacie telové mlieko pre deti

Je leto vaše najobľúbenejšie ročné obdobie a opaľovanie vaša vyhľadávaná letná aktivita? Užite si slnečné lúče bez obáv zo spálenej a začervenanej pokožky a chváľte sa svojou krásne opálenou pokožkou o niečo dlhšie. Prírodné opaľovacie mlieko je vhodné na telo aj tvár pre celú rodinu a vďaka SPF 50 vám poskytuje silnú ochranu, pritom sa postará aj o tú najjemnejšiu pokožku pokožku vystavenú slnku.

21,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Wooden Spoon Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF50 50 ml 1×50ml, opaľovacie telové mlieko pre deti

X005458

Hlavný popis produktu

Naše prírodné opaľovacie mlieka sú vyrobené z jednoduchých a bezpečných prísad, čo je prospešné pre vás i pre najjemnejšiu detskú pokožku. Rastlinné maslo obsiahnuté v našom produkte je bohaté na vitamíny, polyfenoly a antioxidanty. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, chráni ju pred vyschnutím. Nie je potrebné získať špeciálnu ochranu pre každého člena vašej rodiny.

Naše opaľovacie krémy poskytujú: bezpečné, hypoalergénne zloženie s jemným vyživujúcim maslom pre pokožku dieťaťa.

Toto opaľovacie mlieko poskytuje: vodeodolnosť pre aktívnych členov vašej rodiny, ktorí sa ťažko zdržiavajú mimo vody, hlboké vyživenie a prevenciu vysušenia pokožky pre mamičku, silnú a účinnú starostlivosť pri extrémných dobrodružstvách.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.