Wooden Spoon Mangové maslo proti striám

1×100ml, telové maslo proti striam

Strie na pokožke sú problémom mnohých žien. Ak chcete ochrániť svoju pokožku pred ich vznikom, vyskúšajte mangové telové maslo, ktoré pokožku hydratuje, vyživuje, zlepšuje jej pružnosť a pomáha jej regenerovať pri rýchlom naťahovaní. Či už chudnete alebo ste pribrali, ste tehotná alebo chcete ochrániť pokožku teenegera, toto telové maslo je vhodné pre všetky vekové kategórie. Použite telové maslo so sviežou vôňou manga na brucho, boky, prsia či stehná a rozlúčte sa s nepríjemnými striami.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

16,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Wooden Spoon Mangové maslo proti striám 1×100ml, telové maslo proti striam

X005474

Hlavný popis produktu

Hlavnými príčinami vzniku strií sú nedostatok dostatočných elastických vlákien v koži a narušenie syntézy kolagénu. Nepríjemné ryhy sa objavujú najčastejšie s priberaním na váhe, rýchlym rastom v puberte, v čase a po tehotenstve. Vytvorili sme univerzálne maslo na ochranu proti striám, ktoré je vhodné pre všetky vekové kategórie pri priberaní alebo chudnutí, pre tehotné ženy a teenagerov.

Hydratuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť a pomáha jej regenerovať pri rýchlom naťahovaní. Vybrali sme si hodnotný olej zo semien manga, pretože je bohatý na vitamíny A, E a C. Má silné antioxidačné, antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti. Všetky tieto cenné účinné látky obsiahnuté v prírodnom za studena lisovanom oleji z mangových semien, preukázateľne zlepšujú produkciu elastínu a kolagénu.

Maslo z mangových semien obsahuje prírodné, ekologicky certifikované a potravinárske prísady. Má nadýchanú textúru, ktorá sa pri kontakte s pokožkou topí. Má veľmi jemnú prírodnú vôňu prírodných olejov. Zmierňuje pocit svrbenia a podráždenia. Je určený na použitie na žalúdok, prsia, stehná, boky. Vhodný na každodenné použitie počas tehotenstva a po ňom.

Krém obsahuje iba prírodné ingrediencie prvotriednej kvality. Výrobok vyhovuje najnovším požiadavkám EÚ a má externé odborné hodnotenie jeho bezpečnosti a účinnosti. Tento produkt neobsahuje chemikálie, ropné deriváty, konzervačné látky, GMO a syntetické prísady. Telové maslá sú bez vody. Na dotyk sa rozplývajú a zanechávajú pokožku vyživenú a zamatovo hebkú.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.