WELEDA Olej na masáž hrádze

1×50 ml, masážny olej

Značka: WELEDA
5.0

Olej určený pre harmonický pôrod.

Na sklade v eshope
9,29 ušetríte 1,30 €

Pôvodná cena 10,59 €, zľava 12%

Najnižšia cena pred zľavou: 10.59 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: WELEDA Olej na masáž hrádze 1×50 ml, masážny olej

X06731 ADC

Hlavný popis produktu

Pravidelné masáže Olejom na masáž hrádze WELEDA zvyšujú šancu na pôrod bez nástrihu. Kompozícia olejov založená na najjemnejšom mandľovom oleji a oleji z pšeničných klíčkov obsahuje veľké množstvo vitamínu E, ktoré uvoľňuje tkanivo hrádze a zvyšuje jej elasticitu.
Masáže tkaniva navyše zlepšia jej prekrvenie a tým zvýšia jej poddajnosť.
Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky.
Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.
Použitie:
Pri masáži hrádze je dôležité, aby sme perineum, teda oblasť medzi konečníkom a pošvovým vchodom, masírovali nielen zvonku, ale aj zvnútra. Masáže preto vykonávame i v oblasti pošvového vchodu - to je oblasť, ktorá je pri pôrode najviac zaťažovaná. Žena pri masáži zavedie svoj palec asi 2 cm do pošvy a túto oblasť jemne rozťahuje smerom ku konečníku. Súčasne prstami masíruje oblasť hrádze zvonka. Tkanivo hrádze masírujeme od 34. týždňa tehotenstva denne po dobu 5-10 min. Upozornenie: pri sklone k predčasným sťahom masáže hrádze nerobíme.
Zloženie
mandľový olej, olej z pšeničných klíčkov, zmes prírodných éterických olejov

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.