WELEDA NECHTÍKOVÝ dojčenský olej

1×200 ml, dojčenský olej

Značka: WELEDA

Chráni a vyživuje prirodzeným spôsobom jemnú kožu novorodencov, dojčiat i starších detí s extrémne citlivou pokožkou.

12,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: WELEDA NECHTÍKOVÝ dojčenský olej 1×200 ml, dojčenský olej

X06730 ADC

Hlavný popis produktu

Ideálny na každodennú starostlivosť najmä po kúpeli. Chráni a vyživuje prirodzeným spôsobom jemnú kožu novorodencov, dojčiat i starších detí s extrémne citlivou pokožkou. Sezamový olej v BIO kvalite chráni pred vysúšaním, výťažok z ekologicky pestovaného nechtíka lekárskeho má upokojujúce a antibakteriálne účinky.
Olej je vhodný na starostlivosť o pokožku celého tela po kúpeli i na šetrné čistenie v oblasti plienok. Je vhodný aj na jemnú masáž dojčiat.
Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky.
Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.
Použitie:
Po kúpeli či umytí nanesieme malé množstvo v dlani zahriateho oleja na ešte vlhkú pokožku dieťaťa a jemne vmasírujeme. Masáž má na dieťatko upokojujúci a uvoľňujúci účinok. Olej môžete použiť taktiež pri výmene plienok - naneste niekoľko kvapiek na vlhký obrúsok a očistite zadoček. Od prvého dňa života - pre dojčatá či staršie deti s obzvlášť citlivou pokožkou.
Zloženie
Sezamový olej, olejový výťažok z nechtíka

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.