VITAMMY NANO 3 Digitálny teplomer novej generácie s flexibilnou špičkou

1×1 ks, digitálny teplomer

Značka: VITAMMY

VITAMMY Nano 3 - elektronický teplomer novej generácie s flexibilnou špičkou a meraním za 60 sekúnd.

4,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAMMY NANO 3 Digitálny teplomer novej generácie s flexibilnou špičkou 1×1 ks, digitálny teplomer

X55252

Hlavný popis produktu

Bezpečný pri používanie. Flexibilný hrot digitálneho teplomera VITAMMY Nano 3 zvyšuje bezpečnosť používania a komfort pri meraní najmä u detí. Patrí medzi najobľúbenejšie na trhu. Teplomer je vďaka ľahkej obsluhe, vysokej presnosti (0,1°C) a možnosti merania v ústach, podpazuší a konečníku najobľúbenejším typom teplomeru. Môžu ho používať ľudia všetkých vekových kategórií vrátane novorodencov, detí a seniorov. VITAMMY Nano 3 s inovatívnym dizajnom. Senzor novej generácie zaisťuje vysokú presnosť a spoľahlivosť merania telesnej teploty bez ohľadu na miesto merania.

Presnosť elektronického teplomera VITAMMY Nano 3 je: ± 0,1 °C v rozsahu 35,5 °C - 42 °C, ± 0,2 °C mimo tento rozsah.

VITAMMY Nano 3 umožňuje:

-meranie telesnej teploty v podpazuší

-meranie telesnej teploty v ústach

-rektálne meranie (rektálne)

Alarm horúčky:

Funkcia alarmu horúčky elektronických teplomerov pomáha užívateľovi interpretovať výsledok merania ako horúčkový stav. Má tiež upozorniť používateľa na stav, ktorý si vyžaduje pozornosť a potrebu riešenia. Zvukový alarm je charakteristický signál vydávaný teplomerom, keď výsledok merania prekročí 37,8 °C. Pozostáva z opakovanej sekvencie troch zvukov „Bi“: Bi-Bi-Bi - - - - Bi-Bi-Bi - - - - Bi-Bi-Bi.

Ergonómia, bezpečnosť používania a hygiena:

Futuristické puzdro bez ostrých hrán a medzier je ergonomickejšie, bezpečnejšie na použitie a ľahšie sa dezinfikuje. Povrch ovládacieho panela teplomera je hladký a rovný a integrované membránové tlačidlo je úplne utesnené proti vniknutiu vody a nečistôt. Vďaka tomu je možné elektronický teplomer VITAMMY Nano 3 efektívne čistiť a dezinfikovať v súlade s návodom na použitie. Moderný, teda ekologickejší. Energetická účinnosť teplomera VITAMMY Nano 3 znamená dlhšie používanie bez nutnosti výmeny batérií a nižší dopad na životné prostredie. Presné meranie za 60 sekúnd. 1 minúta je optimálny čas na to, aby bolo meranie stabilné, presné a spoľahlivé. Je to minimálny potrebný čas, po ktorom teplomer zobrazí výsledok a signalizuje ho akustickým signálom. Meranie pokračuje aj po signále, ak je teplomer stále na mieste merania - čas merania môžete predĺžiť. Extrémne jednoduché ovládanie jedným tlačidlom. Klasický digitálny teplomer je stále neprekonaným modelom jednoduchosti použitia. Je ideálny pre každého používateľa, vrátane ľudí, ktorí oceňujú maximálnu jednoduchosť.

Ako používať:

Ak chcete zmerať teplotu, stlačte tlačidlo zapnutia vedľa LCD displeja. Keď sa na obrazovke objavia všetky prvky obrazovky, budete počuť pípnutie a potom sa zobrazí posledný uložený výsledok merania. Po dokončení autotestu prejde teplomer do režimu merania a na displeji sa zobrazí symbol „Lo °C“. Ak je teplota okolia vyššia ako 32 °C, namiesto symbolu „Lo °C“ sa zobrazí nameraná teplota okolia. Telesnú teplotu môžete začať merať na jednom z 3 miest. Ako merať teplotu v ústach: Umiestnite teplomer pod jazyk. Zatvorte ústa a rovnomerne dýchajte nosom, aby vdychovaný a vydychovaný vzduch neovplyvňoval výsledok merania. Správny teplotný rozsah je 35,7 °C – 37,3 °C. Ako merať teplotu rektálne: Pre jednoduchšie meranie namažte strieborný hrot snímača vazelínou. Jemne zasuňte senzor do konečníka do hĺbky asi 1 cm. Správny teplotný rozsah je 36,2 °C – 37,7 °C. Ako merať teplotu v podpazuší: Utrite si podpazušie, umiestnite teplomer pod pazuchu a teplomer pritlačte rukou k telu. Z medicínskeho hľadiska bude axilárne meranie vždy nepresné a nemalo by sa používať, ak je potrebné presné meranie. Správny teplotný rozsah je 35,2 °C – 36,7 °C. Vrátane puzdra na teplomer. Vďaka puzdru sa postaráte o hygienu a životnosť vášho teplomera. Navrhnutý tak, aby bolo znížené množstvo plastu potrebného na výrobu.

Pamäť posledného merania:

Teplomer VITAMMY Nano 3 si zapamätá výsledok posledného merania a zobrazí ho pri ďalšom použití. Môžete jednoducho sledovať zmeny teploty. Zdravotnícka pomôcka - prísne certifikovaná spoľahlivosť.

Elektronický teplomer VITAMMY je zdravotnícka pomôcka triedy IIa ktorá má certifikát CE (Certifikát o zhode so smernicou 93/42 / EHS) vydaný autorizovanou notifikovanou osobou EÚ:

TÜV SÜD Product Service GmbH Zertifizierstellen Ridlerstraße 65 80339 MÜNCHEN, NEMECKO

Certifikát zhody potvrdzuje, že zariadenie spĺňa požiadavky stanovené v množstve reštriktívnych noriem týkajúcich sa spoľahlivosti merania, kvality zariadenia, bezpečnosti (vrátane elektrickej bezpečnosti), označovania, rizika atď. VITAMMY Nano 3 zaručuje presné meranie telesnej teploty. Pred použitím si pozorne prečítajte návod na obsluhu, aby ste poznali všetky funkcie teplomera a zaistili si presné výsledky merania po dlhú dobu.

Teplomer VITAMMY je vyrobený v súlade so systémom EN12470-3, ASTM a spĺňa požiadavky noriem: IEC 60601-1, IEC 60601-1-2.

Výrobca má certifikáty ISO 13485: 2012 + AC: 2012.

Záruka ako prísľub kvality VITAMMY.

Na teplomer VITAMMY Nano 3 sa vzťahuje 2-ročná záruka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.