Hlavný popis produktu
VITAMMY Autoband samolepiaca bandáž oranžová 10 cm x 450 cm
VITAMMY Autoband samolepiaca bandáž oranžová 10 cm x 450 cm je praktický a pohodlný kohezívny obväz pre rýchlu fixáciu obkladov, podporu poranených častí tela a tvorbu tlakových obväzov. Vďaka samolepiacej technológii, ktorá sa prichytáva iba k sebe, ponúka spoľahlivú fixáciu bez lepidla a bez podráždenia pokožky – ideálna voľba pre domácu lekárničku, športovcov aj profesionálov.
Tento elastický obväz VITAMMY Autoband poskytuje dostatočnú oporu a ochranu, no zároveň neobmedzuje prirodzený pohyb. Vhodný je pri bežných aktivitách aj športovaní počas rekonvalescencie, pričom zostáva príjemný na nosenie a šetrný k pokožke aj ochlpeniu.
Praktické balenie a univerzálnosť robia z samolepiacej bandáže VITAMMY základný prvok prvej pomoci. Šírka 10 cm a dĺžka 450 cm umožňujú jednoduché a rýchle ošetrenie väčších plôch s pevnou a stálou fixáciou.
Vlastnosti
- Samolepiaca bez lepidla – prichytáva sa len k sebe, nie k pokožke ani k ochlpeniu.
- Technológia mikrovlákna – zabezpečuje kohezívne vlastnosti a spoľahlivú priľnavosť.
- Flexibilná a priedušná – udržiava konštantné napätie a umožňuje dostatočné vetranie pokožky.
- Nezanecháva lepivé stopy – čisté a komfortné použitie aj pod oblečením.
- Odolná voči vode a potu – drží na mieste aj pri fyzickej aktivite.
- Bez ďalších upevnení – nie sú potrebné spony ani leukoplast.
- Jednorazové, hygienické balenie – každá bandáž je balená samostatne.
- Dlhá trvanlivosť – životnosť produktu až 3 roky.
- Dostupná v rôznych šírkach (2,5 cm, 5 cm, 7,5 cm, 10 cm); dĺžka pásu: 450 cm.
Zloženie
| Technológia | Mikrovlákna pre kohezívne (samolepiace) vlastnosti bez použitia lepidla |
| Zloženie materiálu | Obsahuje latex |
Použitie
Samolepiaca bandáž VITAMMY Autoband 10 cm x 450 cm je určená na pripevňovanie obväzov a obkladov, fixáciu kĺbov po poranení, doplnkovú ochranu pod ortézy a ako ochranný či tlakový obväz. Využijú ju domáci používatelia, športovci, aktívne osoby aj profesionáli v zdravotníctve a kozmetických salónoch.
- Pripínanie obkladov a sterilných obväzov
- Podporná fixácia pri vykĺbeniach, zlomeninách a po úrazoch
- Obmedzenie nadmerného pohybu kĺbov počas rekonvalescencie
- Ochranný a tlakový obväz pri poraneniach svalov, šliach a väzov
- Využitie aj v manikúre a kozmetických procedúrach
Produkt je nesterilný a určený na jednorazové použitie.
Upozornenie
- Obsahuje latex – môže vyvolať alergické reakcie.
- Používajte iba na neporušenú pokožku; rany pred aplikáciou prekryte sterilným obväzom.
- Jednorazový výrobok – nepoužívajte opakovane.
- Bandáž je vysoko flexibilná – vrstvy aplikujte s prekrytím.
- Príliš tesná aplikácia môže obmedziť prietok krvi; príliš voľná nebude správne fixovať.
VITAMMY Autoband samolepiaca bandáž oranžová 10 cm x 450 cm
Vyberte si spoľahlivú fixáciu bez lepidla a podráždenia. Objednajte si VITAMMY Autoband samolepiaca bandáž oranžová 10 cm x 450 cm ešte dnes a doplňte svoju lekárničku o univerzálny, pohodlný a hygienický obväz na každodenné použitie.


