VITAMMY 8813 Bezdotykový teplomer, tyrkysový

1×1 kus, teplomer

Značka: VITAMMY
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
30,99
Doprava zadarmo
30 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X48663

VITAMMY 8813 je ľahký, pevný a praktický

Je to vďaka najkvalitnejším biologicky kompatibilným materiálom použitým vo výrobnom procese. Saténový povrch rukoväte teplomeru „soft-touch“ je prispôsobený tak, že sa ruka nepotí.

Bezkontaktný - udržuje bezpečnú vzdialenosť

Teplomer VITAMMY 8813 rýchlo a presne meria teplotu na čele zo vzdialenosti 5 cm. Bezkontaktné teplomery sa stali prelomovým vynálezom v oblasti diagnostiky a ochrany zdravia vďaka ľahkosti a rýchlosti merania telesnej teploty a predovšetkým kvôli bezpečnosti jeho použitia v klinických a pandemických podmienkach. Použitím bezkontaktného teplomeru je jednoduchšie zabezpečiť hygienu a zabrániť opätovnej kontaminácii.

Neinvazívny

Nízka invazívnosť merania rieši väčšinu problémov, ktoré súviseli s meraním teploty pomocou tradičných metód, najmä u detí, starších ľudí, tehotných žien alebo osôb so zdravotným postihnutím. Meranie nespôsobuje nepríjemné pocity, nevystavuje pacienta zraneniam a nepríjemným následkom po problematickom meraní. V prípade detí je to neoceniteľná pomôcka.

Cez deň si dieťa môžete kontrolovať koľko krát potrebujete. Nespôsobujete mu strach, podráždenie ani plač. Nemusíte dieťa budiť v noci (prepnite VITAMMY 8813 do tichého režimu pomocou tlačidla na bočnej strane prístroja) Teplotu môžete merať tak často, ako chcete, pozorne sledujte jej zmeny (navyše použite pamäťovú funkciu 50 meraní).

Rýchly, okamžitý, bleskový výsledok. Teplomer VITAMMY 8813 je vždy pripravený na prevádzku, pretože ho nie je potrebné zapínať. Stačí nasmerovať na merané miesto a stlačiť tlačidlo merania. Vďaka modernému infračervenému senzoru stačí bezkontaktnému teplomeru VITAMMY 8813 na odčítanie infračervenej úrovne vyžarovanej z čela iba zlomok sekundy. Pokročilá elektronika interpretuje údaje pomocou klinických údajov zadaných počas procesu kalibrácie. Všetko sa deje okamžite. Zmeria teplotu už za 1 až 2 sekundy. Celkový čas merania teploty pomocou bezkontaktného teplomeru VITAMMY 8813 sa pohybuje od 1 do 2 sekúnd.

Výnimočná presnosť 0,2 ° C

Dlhý a starostlivý továrenský kalibračný proces zaisťuje VITAMMY 8813 mimoriadnu presnosť merania telesnej teploty 0,2 ° C potvrdenú aj klinickými skúškami.

Užitočný pre kontrolu zdravia

VITAMMY 8813 je multifunkčný, univerzálny a užitočný pre každodennú kontrolu vášho zdravotného stavu. Multifunkčné použitie. Zmenou režimu merania na objekty môžete bezkontaktný teplomer používať viac, ako si myslíte:

-na prípravu jedál vrátane mlieka a inej detskej výživy

-na prípravu kúpeľa, aby voda nebola príliš horúca

-na reguláciu teploty okolia

-pre mnoho ďalších monitorovacích a bezpečnostných aktivít

Nastaviteľný alarm horúčky

Alarm horúčky vám nedovolí prehliadnuť žiadne dôležité informácie. Ak nameraná hodnota prekročí prahovú hodnotu pre horúčku, budete počuť pípnutie.

Možnosť individuálneho nastavenia

Pretože normálny teplotný rozsah je individuálny, máte možnosť upraviť hranicu alarmu horúčky.

Farebná interpretácia nameranej hodnoty

Jednoduché, intuitívne meranie a farebná interpretácia teploty pomocou rôznych farieb podsvietenia.

Ako merať

Namierte snímač teplomera na stred čela pacienta. Priblížte teplomer k čelu, nie ďalej ako 5 cm, bez toho, aby ste sa dotkli čela. Stlačte spúšť-tlačidlo merania (ON). Teplomer sa zapne, zmeria teplotu a zobrazí výsledok merania do 2 sekúnd.

Obrazovka LCD sa rozsvieti v jednej z troch farieb v závislosti od nameranej teploty:

-Zelená - normálna teplota 

-Oranžová - mierna horúčka (horúčka nízkeho stupňa)

-Červená - horúčka.

VITAMMY 8813 je certifikovaná zdravotnícka pomôcka

Bezkontaktný teplomer VITAMMY 8813 ako zdravotnícka pomôcka triedy IIa má certifikát CE (osvedčenie o zhode so smernicou 93/42 / EHS) vydaný autorizovaným notifikovaným orgánom EÚ: SGS FIMKO OY, Takomotie 8, 00380, HELSINKI, Fínsko.

Osvedčenie o zhode potvrdzuje, že zariadenie spĺňa požiadavky stanovené v mnohých obmedzujúcich normách týkajúcich sa spoľahlivosti merania, kvality zariadenia, bezpečnosti (vrátane elektrickej bezpečnosti), označovania, rizika atď.

Záruka ako prísľub kvality spoločnosti VITAMMY

Na teplomer VITAMMY 8813 sa vzťahuje 2-ročná záruka v rámci VITAMMY QUALITY PROMISE, ktorá pokrýva technickú kvalitu prístroja, jeho diagnostickú a funkčnú hodnotu, ako aj používateľskú podporu z hľadiska servisu a riešenia problémov, ako aj dostupnosť príslušenstva.

Obsah balenia:

-teplomer

-návod na použitie

 -2 batérie AAA


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.