Venus ComfortGlide Breeze 4 NH

1×4

Značka: VENUS

Dámske holiace hlavice Venus sú vytvorené so zreteľom na ženské telo. Dámske holiace strojčeky Venus Comfortglide Breeze majú 3 čepieľky pre hladké, dôkladné oholenie.

Na sklade v eshope
16,79 ušetríte 4,20 €

Pôvodná cena 20,99 €, zľava 20%

Najnižšia cena pred zľavou: 17.59 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Venus ComfortGlide Breeze 4 NH 1×4

X35611

Hlavný popis produktu

Náhradné holiace hlavice majú gélový prúžok, ktorý uvoľňuje telové mlieko so sviežou vôňou pre pocit pohodlia a hladký sklz po pokožke. S výkyvnou konštrukciou, ktorá sa prispôsobí kontúram tela. Všetky náhradné holiace hlavice Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Venus (okrem modelu Simply Venus a Venus pre pubické ochlpenie a pokožku).

NÁHRADNÉ HOLIACE HLAVICE:

  • 4 náhradné dámske holiace hlavice Comfortglide Breeze s 3 vsadenými čepieľkami pre hladké, dôkladné oholenie, ktoré pretrvá.

HLADKÝ SKLZ PO POKOŽKE:

  • gélové prúžky všetkých náhradných holiacich hlavíc sa aktivujú vodou, čím zabezpečia hladký sklz po pokožke pri každom ťahu.

TVAR, KTORÝ SA PRISPÔSOBÍ:

  • výkyvná holiaca hlavica, ktorá sa prispôsobí kontúram tela. Už nemusíte zložito vykrúcať holiaci strojček.

OCHRANA POKOŽKY:

  • gélové prúžky holiaceho strojčeka uvoľňujú bohatú penu z telového mlieka s fréziou, ktorá chráni pokožku pred drobnými poraneniami apodráždením.

Všetky náhradné hlavice Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Venus (okrem modelu Simply Venus a Venus pre pubické ochlpenie a pokožku)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.