Vectra 3D spot-on pre psy XS (1,5–4 kg)

1×3 ks, spot-on proti parazitom

Značka: VECTRA

Vectra 3D spot-on pre psy chráni psy pred veľkým množstvom parazitov naraz. Účinkuje na blchy aj ich vývojové štádiá, kliešte, komáre, bodavky stajňové a flebotómy. Prípravok má repelentný a hubiaci účinok. Parazit je usmrtený skôr, ako sa prichytí a začne cicať krv, nemôže tak nakaziť psy nebezpečnými chorobami.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe produktov spoločnosti CEVA, získate Douxo S3 Care šampón, 15 ml, ako darček.
26,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Vectra 3D spot-on pre psy XS (1,5–4 kg) 1×3 ks, spot-on proti parazitom

X54707

Hlavný popis produktu

Pipety pre psy proti kliešťom, blchám a ďalším vonkajším parazitom s rýchlym účinkom.

Vectra 3D spot-on pre psy chráni psy pred parazitmi počas jedného mesiaca a okolie ošetreného psa pred vývojovými štádiami bĺch počas dvoch mesiacov. Vďaka svojmu repelentnému a hubiacemu účinku znižuje riziko prenosu babeziózy, lymskej boreliózy a ďalších ochorení prenosných z kliešťov a komárov.

Bráni blchám cicať krv do 5 minút a zabíja blchy na psovi do 2 hodín. Prípravok sa jednoducho aplikuje na kožu, kde aj účinkuje v lipidovej vrstve kože na vonkajšie parazity a nezaťažuje tak vnútorné orgány psa. Predĺžená a hladká špička aplikátora uľahčuje podanie prípravku priamo na kožu bez rizika jej poranenia.

K dispozícii je 5 veľkostí balenia vhodných pre každého psa. Vectra 3D spot-on pre psy je veľmi šetrná a bezpečná pre psy od 7 týždňov veku a hmotnosti nad 1,5 kg.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.