TrueLife NannyCam V24

1×1 ks, digitálna video pestúnka

Značka: TRUELIFE
5.0

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným režimom vrátane VOX režimu a s vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
64,99 ušetríte 35,00 €

Pôvodná cena 99,99 €, zľava 35%

Najnižšia cena pred zľavou: 85.99 €
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife NannyCam V24 1×1 ks, digitálna video pestúnka

X51605 ADC

TrueLife NannyCam V24

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom a automatickým nočným režimom. Prenos zvuku aj obrazu je vysoko kvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v kľude a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz prináša bezpečný a stabilný signál.

Užitočné použitie a dosah

Inštaláciu zvládne naozaj každý v priebehu niekoľkých minút. Pestúnku aj kameru zapojíte do zásuvky, zapnete a hneď vidíte živý prenos. Nemusíte tak riešiť žiadne nastavovanie Wi-Fi, výpadky internetu, rušenie signálu a podobné prekážky. Prenos funguje spoľahlivo až do vzdialenosti 300 metrov na voľnom priestranstve. V byte, alebo dome môžete počítať so stabilným signálom do vzdialenosti 100m.

Bez starostí po celý deň

Celý jeden deň sa môžete pohybovať s rodičovskou základňou prehľadným 2,4 palcovým displejom bez obáv mimo zdroja napätia. Pri zapnutom režime VOX má dostatočne veľkú batériu na to, aby základňa vydržala v prevádzke až 24 hodín. Navyše môžete nastaviť do pamäti až 5 časov, ktoré využijete napríklad ako budík, alebo ako upozornenie pri pravidelných intervaloch podávania liekov a máte o starosť menej.

Čistý jasný obraz vo dne i v noci

S prichádzajúcim sa večerom nemusíte mať obavy o obraz. Po zotmení sa automaticky aktivujú infračervené LED diódy a Vy si vo vysokom rozlíšení môžete užiť chvíle, kedy Vaše dieťa spí. Vďaka veľkému LCD displeju budete mať prehľad o tom, čo Vaše dieťa práve robí. Nechajte na Vašu ratolesť dozerať moderné technológie.

Slúži takisto ako teplomer

Vďaka snímaču teploty na kamere uvidíte na svojom LCD displeji vždy aktuálnu teplotu v detskej izbičke. Dieťa ešte nemá tak dobrú reguláciu telesnej teploty ako Vy, preto ho aj mierna zmena teploty môže znepokojiť.

Hlas a zvuk ukľudňuje

Pri zaspávaní niekedy Vaše dieťa potrebuje počuť Váš ukľudňujúci hlas. Vďaka tejto možnosti môžete byť v spojení so svojim dieťaťom jedným stlačením od hoci kadiaľ v domácnosti. Zároveň budete počuť aj najtichší smiech, zamumlanie či štikútanie Vašej ratolesti. Zvuk môžete na LCD displeji samozrejme stlmiť, či zosilniť. Môžete si vybrať aj jednu z 8 ukľudňujúcich melódií, ktoré Vám pomôžu dieťatko ukľudniť.

Bez obmedzení aj mimo dosahu zásuvky

Vďaka USB dobíjaniu môžete namiesto elektrickej zásuvky použiť aj powerbanku, čím si môžete túto video pestúnku vziať aj na cesty alebo naplno využívať aj vo vonkajších priestoroch bez dosahu elektrickej energie, napríklad pre sledovanie kočíka na záhrade alebo priestorov na balkóne.

Vďaka režimu VOX budete upozornení kedykoľvek, keď sa bude niečo diať

Aktivovaním režimu VOX na základni šetríte spotrebu batérie. Pokiaľ je režim VOX aktivovaný, dôjde pri živom náhľade po krátkej chvíli ticha k vypnutiu displeja a k obmedzeniu prenosu zvuku za účelom úspory batérie. Toto nastavenie je ideálne pre nočné stráženie dieťaťa. Plač, alebo akýkoľvek ďalší zvuk aktivuje kameru aj základňu pestúnky. Vy tak obratom budete upozornení na situáciu, ktorá nastala a ihneď uvidíte, čo sa deje. Môžete takisto nastaviť citlivosť režimu VOX. Budete tak schopní eliminovať aktiváciu pri úrovni hluku, ktorá je ešte štandardná a nie je potrebné sa ničoho obávať.

Parametre

Dosah (za optimálnych podmienok)až 300 m
LCD displej2,4" farebný
Užívateľské menu v českom jazyku:ÁNO
Prevádzková teplota-10 ~ 45°C
Prevádzková vlhkosť˂85%
Rozlíšenie LCD displeja320x240 / 20fps
Batéria rodičovskej základneLi-Polymér 750 mAh
Nočné videnieÁNO (dosah až 5 m)
Obojsmerná komunikácia (Talk back)ÁNO
Funkcia nočného videniaÁNO
Regulácia hlasitostiÁNO
Režim VOX (upozornenie na pohyb a zvuk)ÁNO
Regulácia citlivosti VOX funkcieÁNO
Ukazovateľ straty dosahuÁNO
Indikátor stavu batérie rodičovskej základneÁNO
Ukazovateľ izbovej teplotyÁNO
BudíkÁNO (až 5 časov)
Melódie (uspávanky)ÁNO
Možnosť USB nabíjania z externých zdrojov (powerbank)ÁNO
Možnosť upevnenia na stenuÁNO
Rozmery rodičovskej základne59 × 112 × 17 mm (Š × V × H)
Rozmery detskej základne67 × 106 × 25 mm (Š × V × H)

Obsah balenia

Rodičovská jednotka displejom + sieťový adaptér

Detská jednotka (kamera) + sieťový adaptér

Návod na použitie

Bezpečnostné inštrukcie

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.