Traumeel S tablety

1×50 tbl (liek.plast.)

Traumeel® S tablety je viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a preto sa môžu viaczložkové homeopatické lieky používať podľa klinickej indikácie. Homeopatia sa chápe ako regulačná liečba pri akútnych a chronických ochoreniach.

7,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Traumeel S tablety 1×50 tbl (liek.plast.)

66902 ADC

Hlavný popis produktu

Je to viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a preto sa môžu viaczložkové homeopatické lieky používať podľa klinickej indikácie. Homeopatia sa chápe ako regulačná liečba pri akútnych a chronických ochoreniach.

Používa sa na stimuláciu vlastných liečivých mechanizmov organizmu pri rôznych poraneniach (šport, nehoda) ako sú narazenia, podvrtnutia, zlomeniny kostí, krvné podliatiny, krvné výrony aj do kĺbov, otras mozgu atď. Pooperačné a potraumatické edémy a opuchy mäkkých tkanív. Zápalové a so zápalom spojené degeneratívne procesy všetkých orgánov a tkanív, najmä podporného a pohybového aparátu (tendovaginitídy, styloitídy, epicondilitídy, burzitídy, periarthritis humeroscapularis, artrózy bedrových, kolenných aj malých kĺbov). Zápaly ďasien, hnisanie zubných vačkov, paradentóza.  

Spôsob použitia

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dávkovanie by malo byť individuálne.
Zvyčajne sa užíva 1 tableta 3x denne. V akútnych stavoch každých 15 minút 1 tableta (maximálne počas 2 hodín). Po zmiernení ťažkostí sa intervaly podávania predlžujú.

Spôsob použitia

Tablety sa užívajú pred jedlom a nechajú sa voľne rozpustiť v ústach.

Upozornenie

Pre tento liek nie sú k dispozícii žiadne klinické údaje o gravidite a dojčení. Pre zriedené homeopatické substancie, ktoré obsahuje tento liek, nie sú známe žiadne škodlivé účinky na graviditu a laktáciu.
Nepodávať pri progresívnych systémových ochoreniach ako sú tuberkulóza, leukémie, kolagenózy, sclerosis multiplex, AIDS, HIV infekcia a iné autoimunitné ochorenia.
V ojedinelých prípadoch sa môžu vyskytnúť alergické reakcie.
Liek obsahuje laktózu.
Uchováva sa pri teplote neprevyšujúcej 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred svetlom.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).

Účinné látky

prilbica modrá (Aconitum napellus), rebríček obyčajný (Achillea millefolium), nechtík lekársky (Calendula officinalis), ľuľkovec zlomocný (Atropa bella-donna), echinacea úzkolistá (Echinacea angustifolia), kostihoj lekársky (Symphytum officinale), echinacea purpurová (Echinacea purpurea), hamamel virgínsky (Hamamel virginiana), sedmokráska obyčajná (Bellis perennis), rumanček kamilkový (Chamomilla recutita) D3

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.