SUAVINEX | Cumlík SX PRO anatomický BONHOMIA +18 m SOVIČKA - zelená

1×1 ks, cumlík

Značka: SUAVINEX
Objavte Bonhomiu, novú kolekciu od značky Suavinex, ktorá Vás prenesie do sveta oddychu a pokoja. Anatomický tvar cumlíka. Vyrobený zo špeciálneho zdravotného – vystuženého silikónu.
Na sklade v eshope
6,19
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X69343

Nechajte sa unášať luxusom španielskej značky Suavinex.

Cumlík je vyrobený zo špeciálneho zdravotného – vystuženého silikónu, veľmi mäkkého, nepriepustného nežiadúcim pachom a chutiam. Vzduchové prieduchy zabezpečujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo detskej pokožky.

Cumlík je veľkým pomocníkom pre pokoj Vášho bábätka či už pri spánku, alebo vychádzke. Je dokázané, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, takzvaný hormón šťastia, ktorý prináša bábätku príjemný pocit, ktorý ho upokojuje. Doprajte bábätku cumlík miesto prstov či pästičky, pretože tento variant môže veľmi porušiť dentálny vývoj.

Všetky cumlíky sú podporované a vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských ortodontistov a rešpektujú prirodzený vývoj ďasien, zubov i podnebia dieťaťa.

Farby použité pre dekorovanie výrobkov značky Suavinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť.

Vlastnosti:

  • Tvar cumlíka: anatomický
  • Materiál cumlíka: silikón
  • Odporúčaný vek: +18 mesiacov
  • Vyrobené v rámci EÚ
  • Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom

Odporúčanie

Chráňte cumlíky proti strate či pádu na zem a zakúpte k nim klip s retiazkou. Môžete kombinovať s klipmi a dojčenskými fľašami tej istej série značky Suavinex.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.