SQUEEZED LEMON PEELING

1×1 ks

Značka: SOO'AE

Tento peeling SQUEEZED LEMON SCRUB pomáha vyčistiť upchaté póry a tým zamedzuje tvoreniu čiernych bodiek. Pomáha na prejasnenie a osvieženie pleti. Peeling neobsahuje plastové čiastočky.

7,19
Ušetríte 31%

Pôvodná cena:  10,49 €  ·  zľava 3,30 €

Najnižšia cena pred zľavou: 10.49 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SQUEEZED LEMON PEELING 1×1 ks

X55403

Hlavný popis produktu

Tento peeling SQUEEZED LEMON SCRUB pomáha vyčistiť upchaté póry a tým zamedzuje tvoreniu čiernych bodiek. Pomáha na prejasnenie a osvieženie pleti. Peeling neobsahuje plastové čiastočky. Peeling je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre mastnú a problematickú pokožku. Použitie v lete dodá pleti príjemné osvieženie. Použitie: Aplikujte na suchú pokožku a masírujte tvár krúživými pohybmi. Potom starostlivo opláchnite vodou.

Zloženie: Water(Aqua/Eau/Agua), Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Polyglyceryl-4 Caprate, Microcrystalline Cellulose, 1,2-Hexanediol, Arginine, Citrus Limon (Lemon) Peel Powder, Carbomer, Sodium Polyacrylate Starch, Caprylyl Glycol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Panthenol, Disodium EDTA, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Citrus Limon (Lemon) Seed Oil

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na narušenú alebo poranenú pokožku. Pokiaľ sa objaví podráždenie, prestaňte produkt používať. Ukladajte mimo dosahu detí. Neskladujte na priamom slnku. V prípade, že sa vám dostane produkt do očí, dôkladne ich prepláchnite čistou vodou.

Objem: 2.71 fl. oz. / 80 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.