Vysadenie lieku Xanirva a vedľajšie účinky
Dobrý deň.
Ďakujeme za Vašu otázku.
V prípade, že Vám lekár nariadil ukončiť liečbu liekom Xanirva, postupné vysádzanie lieku nie je nutné. Samovoľné ukončenie liečby však nie je vhodné ani bezpečné. Zníženie krvného tlaku patrí medzi vedľajšie účinky, ktoré sa môžu počas užívania lieku vyskytnúť. O výskyte akýchkoľvek vedľajších účinkov je však potrebné upovedomiť predovšetkým predpisujúceho lekára, ktorý zváži ďalší postup.
Prajem pekný zvyšok dňa.
S pozdravom
Mgr. Barbora Bičanovská
Podobné otázky
Vysadenie lieku a vedľajšie účinky
Prosím Vás,akési možnéprejavy,resp.reakcie organizmu po vysadenídlhodobého užívania prednisonu 5mg denne.. Môže chudnutie byt sprievodným javom? A ako pomoct, kdehľadať pomoc. Dakujem Vám
Môžu nastať vedľajšie účinky pri vysadení lieku Rispen
Dobrý deň beriem leku Rispen,už tri roky keď prestanem ich brat co môže byt
„Nebilet a Alpha D3: Možné vedľajšie účinky na srdce a úľava po vysadení lieku.“
Dobrý deň, môže Nebilet v kombinacii s Alpha D3 spôsobiť vynechavanie pulzu a tlak na hrudi ? Po vysadeni Alpha D3 ustupia priznaky a nezostanu nasledky? Ďakujem
vedľajší účinok lieku Xanirva
Dobrý deň, Dnes som si brala 2. tabletku Xanirva 15mg, a mám zakrvavené ďasna,akoby boli zapáľené. Môžem Xanirvu užívať ďalej? Ďakujem pekne.
Može vysadenie Citalecu spôsobiť depresiu a iné vedľajšie účinky?
Dobrý deň chcem sa spýtať užívam Citalec už 5 mesiacov.pretoze pri menštruácie som dosť podráždená..a vysadila som ho týždeň môžem mať stoho depresie? Zlú náladu? A nespavosť nevoľnosť?...lebo inak som...
Možné vedľajšie účinky Betahistínu Actavis a jeho vysadenie pri žalúdočných ťažkostiach.
Môžem si vysadiť Betahistín Actavis 24mg - je z neho veľmi zle na žalúdok i keď ho užívam s jedlom 1-0-0
Postupne vysadenie Kventiaxu
Uzivala som Kventiax kazdy vecer 1 tbl., asi pol roka pravidelne. Dostavili sa mi problemy s tlakom, zavratmi, "bzucanim" v hlave, obcasne nevolnosti a hnacky. Chcem ho vysadit postupne. Mozete...
Vysadenie liekov
Dobry den chcela by som sa spytat ci by sa na mojom zdravotnom stave mohli ukazat nejake zavazne vedlajcie ucinky (ak ano ake) ak by som vysadila lieky, ktore uzivam a ktore mi nevyhovuju resp. mi...
Vysadenie lieku
Dobrí deň vy sadenie antidepresiv Agomelatin 25mg beriem ho večer príznaky
Vysadenie lieku
Dobrýdeň.rano beriem prestarium 5mg a concor5mg, vecer concor2,5mg a prestarium 5mg.ta večernádávk.Concor 2,5mgmi nerobídobre strasne nízky tep mám.potim sa zneho veľmi.mozem tu večernúdávkuconcor2,5mg...
Najnovšie otázky v poradni
- antibiotiká informácie informácie o liekoch interakcie liekov interakcie
Užívanie Ciprinolu s vápnikom, magnéziom a probiotikami
Dobrý deň, je v poriadku užívanie liekov: ráno a večer Ciprinol 500 a v čase obeda Calcium a hodinu potom Magnézium spolu s Probio-fixom? Bude sa Ciprinol dobre vstrebávať? Mám osteoporozu a nerada by...
- seboroická dermatitída
Tipy na starostlivosť pri seboree v ušiach
Čo by mi pomohlo pri seboree v ušiach?
- informácie informácie o liekoch
Euthyrox a možnosti jeho voľnopredajných alternatív
Dobrý deň eutyrox a jeho náhrada voľnopredajných liekmi
- deti omega 3 mastné kyseliny nervový systém
Tipy na zlepšenie sústredenia, zvládanie emócií a výber kvalitného rybieho oleja pre deti
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať čo by synovi 3,5 ročnému pomohlo pri lepšom sústredení, lepšom zvládaní emócií a hnevu a celkom správaní. Taktiež by som chcela nejaký rybí olej pre syna, niečo...
- informácie
Možné užívanie pestrecovej šťavy pri steatóze pečene a liečbe Eliquisom
DOBRY DEN PROSIM VAS UZIVAM ELIQIUS 5 MG 1-0-1 MOZEM NA STEATOZU PECENE NEFTESANTE PESTREC MARIANSKY STAVU DAKUJEM.
- deodorant
Používanie Dricloru počas tehotenstva
Dobry den, prosim Vas mozem pouzivat driclor pocas tehotenstva? Neuskodi to babatku? Dakujem za odpoved
- dojčenie výživové doplnky
Možnosť užívania kĺbovej výživy počas dojčenia a odporúčané možnosti.
Dobry den. Mozem uzivat klbovu vyzivu popri dojceni? Ak ano aku?
- informácie
Dlhodobé problémy s trávením po PPP
Dobrý deň.Mám 20 rokov a puberte (asi od 13)som mala dlhodobo PPP(anorexiu,zachvatove prejedanie)Pomaly pracujem na tom aby som sa psychologicky z toho vyliečila ale už asi 2-3 roky mam problemy so...
