Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Užívanie Flectoru pri divertikulóze a bolestiach chrbta - je to bezpečné?

    Otázka z 6. 10. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň. Chcem sa spýtať či pri divertikuloze môžem užiť Flector keď ma boli chrbát? Ďakujem .
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň.

    Ďakujeme za Vašu otázku.

    Užívanie liekov zo skupiny protizápalových liečiv (ibuprofen, diklofenak, kyselina acetylsalicylová, naproxen) môžu zhoršiť priebeh ochorenia. Preto je potrebná opatrnosť a prípadné užívanie konzultovať s lekárom, ktorému je známy Váš celkový zdravotný stav. Vhodnejšou voľbou je užitie lieku s obsahom paracetamolu, u ktorého sa výrazne negatívne pôsobenie na tráviaci trakt nepredpokladá. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Podobné otázky

    • Puknutie v chrbte u 13-ročného chlapca: Možné príčiny a liečba

      Dobrý den otočil som sa a puklo mi niečo chrbte a boli ma v strede ta kost uz dlho potom som vopil flector a uľavilo sa a zása ma.to zacalo bolieť. Neviem co.to môže byť alebo natiahnutý sval mam 13rokov

    • seknutie

      Dobrýdeň,liečim sa na helikobakter pylori, antibiotiká Ospamox+Klarytromicin+ezomeprazol+Denol+Probiotika.Vcera ma seklo v krizoch,tak neviem ak si dám odbolesti Diclofenak,či mi to môže spôsobiť problém...

    Najnovšie otázky v poradni