Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum - 10% Niacinamide + 1% Zinc sérum

1×1 ks

Značka: REVOLUTION

Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum je určený pre mastnú a problematickú pleť. Obsahuje dve šetrné zložky niacínamid a zinok, ktoré pomáhajú odstraňovať aj také problémy pleti, akými sú akné (nejedná sa však o liečbu tohto problému, ale sérum pomáha udržovať čisté póry a predchádza ich tvorbe), poškodenie pleti a minimalizuje výskyt veľkých pórov.

10,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum - 10% Niacinamide + 1% Zinc sérum 1×1 ks

X57718

Hlavný popis produktu

Hlavné benefity:

- Bojuje s nedokonalosťami a rozšírenými pórmi

- Reguluje tvorbu kožného mazu

- Upokojuje pokožku

Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum je určený pre mastnú a problematickú pleť. Obsahuje dve šetrné zložky niacínamid a zinok, ktoré pomáhajú odstraňovať aj také problémy pleti, akými sú akné (nejedná sa však o liečbu tohto problému, ale sérum pomáha udržovať čisté póry a predchádza ich tvorbe), poškodenie pleti a minimalizuje výskyt veľkých pórov. Prísady v sére regulujú tvorbu kožného mazu a predchádzajú tak preťaženiu pleti.

Zinok má upokojujúce účinky a pomáha udržiavať otvorené póry, aby nedochádzalo k ich znečisťovaniu. Zinok tiež zachováva prirodzené ochranné vrstvy pokožky, takže sa odporúča pri hojení rôznych nedokonalostí.  Použitie: Pred použitím produkt pretrep. Aplikuj niekoľko kvapiek na vyčistenú a suchú pleť. Používaj ráno a večer. Vhodný pre každodenné použitie a vzhľadom k zloženiu bez oleja je možné ho používať aj pred makeupom.

UPOZORNENIE: Nepoužívaj tento produkt, ak používaš iný, ktorý obsahuje vitamín C. Ak má v Tvojej starostlivosti o pleť vitamín C nezastupiteľné miesto, tak odporúčame tento produkt použiť ráno a produkt s vitamínom C večer. Predídeš tým nežiaducim reakciám. Zloženie: Aqua/Water/EAU, Propanediol, Niacinamide, Zinc PCA, Glycerin, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA.  


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.