REKINAL

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: REKINAL

Výživový doplnok Rekinal je prípravok obsahujúci 100 % čistý olej z pečene žraloka grónskeho (Somniosus microcephalus).

16,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: REKINAL 1×60 cps, výživový doplnok

X31027 ADC

Výživový doplnok Rekinal je prípravok obsahujúci 100% čistý olej z pečene žraloka grónskeho (Somniosus microcephalus). Tento veľký druh žraloka sa vyskytuje vo vodách Severného mora a severného Atlantického oceánu. Žije vo veľkých hĺbkach, zvyčajne v 200 - 600m, a je známy svojou dlhovekosťou. Má neobvykle veľkú pečeň, ktorá tvorí asi 15 - 20% celkovej hmotnosti žraloka. Oĺej obsahuje viacero látok, najmä skvalén, alkylglyceroly a omega-3 nenasýtené mastné kyseliny (kyselinu eikozapentaénovú - EPA a kyselinu dokozahexaénovú - DHA).

Zloženie 1 kapsule: olej z pečene žraloka 410 mg z toho:

  • alkylglyceroly min. 82 mg,
  • DHA min. 12,3 mg,
  • skvalén min. 4,1 mg
  • EPA min. 3,3 mg

% odporúčanej dennej dávky nie je u týchto látok stanovené

Neobsahuje sacharózu, lepok, konzervačné látky, farbivá, laktózu, mliečne bielkoviny.

Spôsob použitia

Odporúčaná denná dávka sú 3 kapsuly. Užívať 3x denne 1 kapsulu, alebo 3 kapsuly naraz počas jedla. Kapsuly je potrebné užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenia: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok neužívajte v prípade alergie na akúkoľvek zložku. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu detí. Skladovať pri teplote 15-25°C na suchom mieste. Chrániť pred svetlom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.