Purity Vision Ft Bio Zlaty Jojobový Olej 45ml

1×1 ks

Objavte unikátne vlastnosti zlatého jojobového oleja najvyššej možnej kvality, ktoré obnovujú vitalitu každého typu pokožky. Suchú pleť dostatočne premastí, uzamkne v nej vlhkosť a zabráni tak ďalšiemu vysušovaniu. Citlivú pokožku upokojí a zmierni jej začervenanie. Mastná pleť vďaka nemu obmedzí nadmernú činnosť mazových žliaz. Bio Zlatý Jojobový olej – Fair Trade tak viditeľne zlepšuje štruktúru všetkých typov pleti.

11,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purity Vision Ft Bio Zlaty Jojobový Olej 45ml 1×1 ks

X58498

Hlavný popis produktu

Vďaka obsahu biologicky cenných nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E intenzívne regeneruje pokožku a dlhodobým užívaním zlepšuje jej elasticitu a pevnosť. Vzhľadom k vysokému obsahu vitamínu E tiež eliminuje prejavy starnutia pleti a podporuje regeneráciu buniek. Ďalej upokojuje podráždenie, redukuje začervenanie a je vhodným pomocníkom v starostlivosti o pokožku s ekzémami a kožnými alergiami. Bio Zlatý Jojobový olej – Fair Trade má veľmi podobné vlastnosti ako prirodzený kožný maz. Preto sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Nezabudnite ho však vždy aplikovať na navlhčenú pleť.

Najlepšie niektorou z Bio Kvetinových vôd PURITY VISION. Prvotriedna zlatá kvalita Kvalitný za studena lisovaný jojobový olej poznáte podľa jeho zlatej farby, ktorú získava zo zlatistých semien Simondsie čínskej. Pre výrobu zlatej varianty Bio Jojobového oleja PURITY VISION sú ručne vyberané tie najkvalitnejšie semená rastlín pestovaných v izraelskej púšti. Po zbere nasleduje šetrná metóda lisovanie za studena, ktorá zabezpečuje zachovanie najvyššej možnej kvality tohto tekutého zlata a jeho mimoriadne prospešných vlastností. Výsledkom je ľahký olej so zlatými odleskami a jemnou vôňou, ktorý sa radí medzi najvzácnejšie prírodné oleje. Ako napovedá samotný názov Bio Zlatý Jojobový olej – Fair Trade, pochádza z toho najlepšieho prírodného zdroja.

Vďaka tomu poskytuje Vašej pokožke starostlivosť extra vysokej kvality v podobe toho najlepšieho čo príroda ponúka. Fair Trade pôvod Na celom výrobnom procese sa podieľajú lokálni farmári a miestne komunity, ktoré podporujeme minimálne 5 % z každého predaného výrobku označeného certifikáciou Fair for life. Nákupom nášho Bio Zlatého Jojobového oleja – Fair Trade podporujete aj Vy komunity z krajín, odkiaľ olej pochádza.

Použitie Bio Zlatého Jojobového oleja v ošetrujúcom kozmetickom rituáli:

Odlíčenie: Vmasírujte niekoľko kvapiek oleja do pleti, následne mokrým a nahriatym uteráčikom alebo tampónom jemne zotrite nečistoty z pleti a užívajte si pocit čistoty.

Hĺbkové čistenie: Zmiešajte pár kvapiek Bio Zlatého Jojobového oleja s lyžičkou mycieho Marockého ílu – Rhassoul PURITY VISION a s troškou vody. Zmes naneste na pleť, nechajte 10 minút pôsobiť a potom zmyte vlažnou vodou.

Starostlivosť a výživa pleti: Olej bruškami prstov jemne vklepte do navlhčenej pokožky. Bio Zlatý Jojobový olej pleť zregeneruje, harmonizuje a zabráni jej vysušovaniu počas dňa či noci. Starostlivosť o pokožku celého tela: Použite olej na premazávanie celého tela, na relaxačnú masáž alebo pridajte pár kvapiek do kúpeľa. Vaša pokožka bude vyživená, zregenerovaná a jemne prevoňaná.

Pre krásne a silné vlasy: Naneste malé množstvo Bio Zlatého Jojobového oleja po umytí vlasov do ešte mokrých končekov, predíde tak ich lámaniu a vlasy budú vyživené. Vlasom môžete tiež dopriať zábal, počas ktorého necháte olej pôsobiť 10 – 20 minúť po celej dĺžke vlasov. Po zábale vlasy umyte jemným šampónom. Certifikáty, ktoré zaručujú kvalitu výrobku CPK bio CPK je skratkou troch slov – Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia zaručuje, že daný produkt splnil prísne pravidlá a obsahuje zložky minimálne z 85 % prírodného pôvodu. Ďalej neobsahuje syntetické zlúčeniny, GMO zložky, minerálne oleje atď. Výrobky zároveň nesmú byť testované na zvieratách. “BIO” znamená, že okrem štandardov pre CPK zaručuje tiež pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva (BIO) či voľného zberu. V PURITY VISION® chceme, aby takto označené výrobky, obsahovali aspoň 90 % surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva.

CRUELTY FREE and VEGAN Tento certifikát je udeľovaný spoločnosťou PETA. Zabezpečuje, že žiadny z našich produktov, ani jeho ingrediencie, neboli testované na zvieratách a naviac neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (včelí vosk, lanolín, karmín, atď.). V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. Fair For Life Certifikácia udeľovaná medzinárodnou inštitúciou Ecocert podporuje spravodlivý obchod. Vďaka nej spoločne výrobcom a pracovníkom, ktorí sú sociálne ekonomicky znevýhodnení, umožňuje prístup k širšej škále sociálnych a hospodárskych výhod. Časť finančných prostriedkov z každého takto označeného produktu ide do špeciálneho fondu na podporu komunity farmárov priamo v rozvojovej oblasti a zlepšenie ich životných podmienok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.