Purity Vision Bio Ružový Deodorant Roll-On 50ml

1×1 ks

Doprajte si pocit sviežosti po celý deň s prírodným Bio Ružovým dezodorantom roll-on, ktorý spojuje silu minerálnej soli Potassium Alum a ošetrujúcej Bio Ružovej vody. Aktívne neutralizuje telesný pach, a to bez upchávania potných pórov. Je vhodný pre všetky typy pokožky. Vďaka svojmu jemnému zloženiu je vhodný pre všetky typy pokožky vrátane citlivej pokožky so sklonom k alergiám. Praktické roll-on balenie môžete mať vždy po ruke.

7,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purity Vision Bio Ružový Deodorant Roll-On 50ml 1×1 ks

X58509

Hlavný popis produktu

Medzi hlavné benefity dezodorantu patrí jeho čisté zloženie bez alkoholu a parfumácie, podpora obnovy prirodzeného ochranného filmu pokožky a dlhotrvajúcu účinnosť. Obľúbite si ho tiež pre jeho šetrnosť k oblečeniu, na ktorom nezanecháva žiadne stopy. Prináša pocit ochrany až po dobu 24 hodín. Dezodorant si zamilujete aj pre jeho sviežu vôňu Bio Ružovej vody. Vďaka tejto veľmi jemnej vôni ruží môžete dezodorant kombinovať s ľubovoľným parfémom.

Ošetrujúce ingrediencie Bio Ružová voda sa spracováva šetrnou parnou destiláciou z púčikov ruže damašskej, prezývanej tiež ako kráľovná kvetín. Účinne napomáha v starostlivosti o pokožku, ktorú regeneruje a upokojuje. Dezodorantu prepožičiava jemnú sviežu vôňu ruží. Minerálna soľ (Potassium Alum) známa tiež ako kamenec, aktívne neutralizuje telesný pach bez toho, že by upchávala póry a zabraňovala tak prirodzenému odvodu potu z tela. Na pokožke zanecháva veľmi jemný minerálny film, ktorý rozkladá baktérie a zamedzuje tak vzniku nepríjemného pachu. Vďaka kombinácii soli a Bio Ružovej vody pokožka dýcha a nie je podráždená.

TIP: Pokiaľ preferujete skôr dezodoranty v spreji, vyskúšajte náš Bio Ružový dezodorant PURITY VISION®. CERTIFIKÁTY Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu: CPK bio Označenie “BIO” deklaruje pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva (BIO) či voľného zberu. CPK – Certifikovaná prírodná kozmetika zaručuje, že obsah zložiek v produkte je minimálne z 85 % prírodného pôvodu.

V PURITY VISION® sme hranicu posunuli ešte ďalej. Našim cieľom je, aby takto označené produkty vlastnej výroby obsahovali aspoň 95 % surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva. CRUELTY FREE and VEGAN Tento certifikát je udeľovaný spoločnosťou PETA. Zaisťuje, že žiadny z našich produktov, ani jeho ingrediencie, neboli testované na zvieratách, a naviac neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (včelí vosk, lanolín, karmín, atď.).

V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. Certifikát: Cruelty Free and Vegan Hlavní ingredience: Růže Typ pleti: Citlivá


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.