PURESSENTIEL Sprej proti bolesti v hrdle

1×15 ml, sprej do hrdla

Sprej do hrdla s aktívnymi prísadami 100% prírodného pôvodu. Propolis, echinacea, med, esenciálny olej. Prináša: ukľudnenie hrdla, lokálnu a rýchlu úľavu, pomoc pri únave hlasiviek.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,55 ušetríte 2,14 €

Pôvodná cena 10,69 € , zľava 20%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X31639

Potravinový doplnok Prináša ukľudnenie, úľavu a prečistenie dýchacích ciest a zmierňuje podráždenie hrdla. Sprej do hrdla kombinuje propolis a echinaceu, ktorých povzbudivé účinky oceníme najmä v zimných mesiacoch, ukľudňujúci med a štyri esenciálne oleje (mäta prieporná, eukalyptový koreň, tymian s thujanolom a rozmarín s cineolom)

Dávkovanie: Pred každým použitím dôkladne pretrepte. Dospelí: 2 až 3 vstreky do zadnej časti hrdla 3 až 6-krát denne. Deti (od 7 rokov): 1 vstrek do zadnej časti hrdla 3 až 6-krát denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Užívajte v rámci pestrého a vyváženého jedálnička a zdravého spôsobu života.

UPOZORNENIE: Esenciálne oleje sú vysoko koncentrované, preto ich užívajte len v odporúčanom množstve. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte v dobe tehotenstva a dojčenia. Produkt by tiež nemali užívať starší ľudia a ľudia s alergiou na produkty z medu, kŕčmi alebo epilepsiou. Nadmerná konzumácia produktu môže mať laxatívny efekt. Zabráňte kontaktu produktu s očami. Pokiaľ dôjde ku kontaktu s očami, opatrne vyplachujte pod tečúcou vodou po dobu niekoľkých minút. Produkt uchovávajte v pôvodnom balení mimo dosahu slnka, vzduchu a zdrojov tepla. Nesprejujte na zdroje tepla alebo na jemné textílie.

Prísady: podľa MDDD* (dospelí 2,34 ml): Voda, sacharóza, rastlinný glycerín, alkohol, extrakt z propolisu na vodnej báze (138 mg*); med (124 mg*); tekutý výťažok z echinacea purpurea (49,7 mg*); prírodné dochucovadlá; esenciálny olej z eucalyptus radiata, mäty priepornej (mentha piperita), rozmarín s cineolom (rosmarinus officinalis), tymian s thujanolom (thymus vulgaris), koncentrovaná citrónová šťava (citrus); emulzné činidlá: sójový lecitín. Produkt neobsahuje glutény. *Maximálne denné doporučené dávky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.