PURESSENTIEL Šampón POUXDOUX proti všiam

1×200 ml, šampón proti všiam

Šampón proti všiam Pouxdoux® na každodenné používanie. S certifikátom BIO. 100% prírodné zloženie. Doplnok odvšivovacej starostlivosti. s BIO esenciálnymi olejmi.

10,99
Ušetríte 23%

Pôvodná cena:  14,19 €  ·  zľava 3,20 €

Najnižšia cena pred zľavou: 10.59 €

Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Šampón POUXDOUX proti všiam 1×200 ml, šampón proti všiam

X31663

Hlavný popis produktu

ŠAMPÓN PROTI VŠIAM POUXDOUX® NA KAŽDODENNÉ POUŽÍVANIE.

S certifikátom BIO. 100% prírodné zloženie. Doplnok odvšivovacej starostlivosti. s BIO esenciálnymi olejmi. NÁVOD NA POUŽITIE A UPOZORNENIE: • Slúži ako doplnok roztoku Puressentiel Anti-Poux. Šampón Pouxdoux® obsahuje bio esenciálne oleje z levandule, lavendin, ylang-ylang a pakosta je určený k čisteniu vlasovej pokožky. Pomáha tiež pri odstraňovaní uhynutých vší a hníd. • Každodenné používanie zaručuje ochranu a prírodnú hygienu celej rodiny. Naneste na vlhké vlasy, vytvorte penu a dôkladne spláchnite vodou. Zabráňte kontaktu s očami. Ak dôjde ku kontaktu s očami, dôkladne vyplachujte pod tečúcou vodou. Nepoužívajte na deti mladšie 3 roky a tehotné alebo dojčiace ženy. Len na vonkajšie použitie.

ZLOŽENIE: VODA, NATRIUM-LAURYL-SULFÁT, VODA Z KVETOV LAVANDULA ANGUSTIFOLIA*, INULÍN, SODIUM COCOAMPHOACETATE, PCA SODÍKA, GLYCERÍN, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, KYSELINA CITRÓNOVÁ, CHLORID SODNÝ, NATRIUM-BENZOÁT, OCOT**, COCO-GLUCOSIDE, GLYCEROL-OLEÁT, OLEJ Z LAVANDULA ANGUSTIFOLIA*, OLEJ Z KVETOV KANAGY VOŇAVEJ (CANANGA ODORATA)*, OLEJ Z LAVANDULA HYBRIDA GROSSO*, PRACH ZO ŠŤAVY ALOE BARBADENSIS*, OLEJ Z PELARGONIUM GRAVEOLENS*, KALIUM-SORBÁT, HYDROGENIZOVANÉ CITRÁTY PALMOVÝCH GLYCERIDOV, TOKOFEROL, HYDROXID SODNÝ, ISOPREN, BENZYL-BENZOÁT, GERANIOL, CITRONELLAL. *Prísady pochádzajú z bio fariem. **Vyrobené za použitia BIO prísad. 99,4 % všetkých prísad pochádza z prírodných zdrojov. 20,0 % všetkých prísad pochádza z bio fariem.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.