PURESSENTIEL Gél na boľavé svaly a kĺby

1×60 ml, gél na boľavé svaly a kĺby

Gél na unavené svaly a kĺby. 14 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Uvoľňuje a ukľudňuje citlivé oblasti. Vhodný pre osoby od 7 rokov.

10,79
Ušetríte 19%

Pôvodná cena:  13,29 €  ·  zľava 2,50 €

Najnižšia cena pred zľavou: 11.79 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Gél na boľavé svaly a kĺby 1×60 ml, gél na boľavé svaly a kĺby

X31651

Hlavný popis produktu

PURESSENTIE GÉL NA UNAVENÉ SVALY A KĹBY 14 ESENCIÁLNYCH OLEJOV 100% ČISTÉ A PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

Uvoľňuje a ukľudňuje citlivé oblasti Od 7 rokov PROBUKT NA BÁZE AROMATERAPIE EOBBD esenciálne oleje (botanicky a biochemicky jasne vymedzené esenciálne oleje) Nespôsobuje precitlivenosť na svetlo ani podráždenie pri kontakte so svetlom. Bez obsahu farbív, konzervantov, syntetickej parfumácie a minerálnych olejov. Gél na svaly a kĺby doporučujeme najmä športovcom (pred cvičením a po ňom) a ľuďom, ktorí trpia akútnou či chronickou bolesťou (stuhnutý krk, bolesť chrbta, natiahnuté svaly, zablokovanie atď.). Kombinácia masáže a 14 esenciálnych olejov s relaxačnou vôňou (kajeput, ruman rímsky, klinček, eukalyptus, vždyzelené rastliny, borievka, levanduľa, majorán, mäta prieporná, niaouli, muškátový oriešok, borovica, rozmarín a terpentín) predstavuje efektívne riešenie pre dobrý pocit a zmiernenie bolesti chrbta. Jeho účinnosť sme preukázali v klinickom teste*, na ktorý dohliadali lekár a fyzioterapeut:
Zníženie intenzity bolesti, uvoľnenie svalov, okamžitá úľava, dlhotrvajúci ukľudňujúci efekt, redukcia napätia aj kontrakcie svalov, zvýšenie pocitu pohodlia, pohyblivosti, pružnosti a fyzickej aktivity vrátane každodenných aktivít (šoférovanie, obliekanie, umývanie, prenášanie vecí atď.).

*Klinický test účinnosti a spokojnosti sme robili na vzorke 43 subjektov po dobu 4 týždňov.

NÁVOD NA POUŽITIE: Nanášajte dvakrát denne malé množstvo gélu do oblasti citlivých svalov a kĺbov (chrbát, ramená, predlaktia, zápästia, boky, kolená, členky, chodidlá). Produkt dôkladne vmasírujte do pokožky. Po použití dobre umyte ruky.

UPOZORNENIE: Nedoporučujeme deťom do 7 rokov, tehotným alebo dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty a ľuďom a alergiou na salicyláty. V prípade detí, a ak ste v priebehu liečby, poraďte sa pred použitím s lekárom. Vyvarujte sa kontaktu s očami, sliznicou a poškodenou pokožkou. Nepoužívajte, ak ste alergici a nespravili ste predchádzajúci test na pokožke. Držte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.