ProfiZYM Plus

1×180 cps, výživový doplnok

Značka: PROFIZYM

ProfiZYM Plus je enzýmový výživový doplnok novej generácie obsahujúci jedinečný komplex synergicky pôsobiacich enzýmov rastlinného pôvodu - je zložený z 8 enzýmov, patentovaného proteolytického komplexu Serrazimes®-I a rutínu (bioflavonoid). Obsahuje selén a vitamín C.

76,89
Doprava zadarmo

O produkte: ProfiZYM Plus 1×180 cps, výživový doplnok

X23624 ADC

ProfiZYM Plus 180 cps

ProfiZYM® PLUS je výživový doplnok obsahujúci vyvážený komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov z rastlín a húb. Obsahuje 8 vysoko koncentrovaných enzýmov, proteolytický enzýmový komplex Serrazimes®-I, rutín (bioaflavonoid), selén a vitamín C. Cenovo výhodný komplex enzýmov a vitamínov pre vaše telo.

Čo sú to enzýmy?

Enzýmy sú zložené bielkoviny, ktoré umožňujú a riadia väčšinu biochemických procesov v organizme. Preto ich tiež nazývame biokatalyzátory. Pre život a zdravie je nevyhnutné, aby v tele boli všetky enzýmy prítomné v dostatočnom množstve a v optimálne funkčnom stave. Dávno predtým, ako sa začali proteolytické enzýmy používať v praxi, používali domorodé kmene v Ázii a v Brazílii ananásovú šťavu na liečbu nehojacich sa rán.

Pre dospelých a deti od 3 rokov.

Bez prídavných látok – nezaťažuje tráviaci trakt.

Vhodný pre vegetariánov, vegánov aj diabetikov.

Účinné látky 

 

Prispieva k redukcii únavy a vyčerpania a k normálnej tvorbe kolagénu pre funkciu chrupaviek, žíl a pokožky. Selén a vitamín C prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane pred oxidačným stresom.

Selén prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy a k správnej spermatogenéze.

 

Ako ProfiZYM plus správne užívať?

Užíva sa 2x denne jedna kapsula. Zvýšenú dávku je vhodné užívať pri zvýšených nárokoch na organizmus, t.j. dospelí až 3 x denne 2 kapsuly. Deti od 3 do 10 rokov 2x denne 2 kapsuly. Odporúča sa užívať aspoň pol hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité.

Zloženie:

Jedna kapsula obsahuje zmes Amylázy (aktivita 300 DU), Proteázy 6.0 (aktivita 8.000 HUT), Proteázy 4.5 (aktivita 10.000 HUT), Proteázy 3.0 (aktivita 15 SAPU), Papaínu (aktivita 325.000 FCCPU), Peptidázy (aktivita 700 HUT), Bromelaínu (aktivita 30.000 FCCPU) a Lipázy (aktivita 150 FIP) v celkovom množstve 77 mg, komplex Serrazimes®-I (aktivita 10.000 U) 17 mg, rutín 50 mg, vitamín C 12 mg (15 % ODD) a selén 8,3 μg (15 % ODD). Vegetariánska kapsula je zložená z rastlinnej celulózy a vody.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a v tme pri izbovej teplote. Neužívajte pri zníženej zrážavosti krvi alebo u osôb so zvýšenou fibrinolýzou (rozpúšťanie krvných zrazenín). Neužívajte pri známej precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku. Dátum minimálnej trvanlivosti do konca je uvedený na obale a na blistri.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.