PROBIO-FIX INUM TRIM 3

3×30 cps, výživový doplnok

Značka: PROBIO-FIX
Probiotikum so špeciálnym zložením obzvlášť vhodným pre budúce mamičky.
Na sklade
36,19
Doprava zadarmo
36 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X30924 ADC

Pre správny vývoj imunitného systému dieťaťa je dôležité správne bakteriálne osídlenie už počas tehotenstva a následne v rannom detstve. Každá kapsula obsahuje špeciálne bakteriálne kmene LGG a BB-12, u ktorých výskum ukázal, že ich užívanie od 20. týždňa tehotenstva a následne ich podávanie dieťaťu počas prvých 6 mesiacov života znižuje riziko vzniku atopickej dermatitídy (atopického ekzému), astmy a alergií u novorodencov.

Výživový doplnok na vnútorné použitie s obsahom baktérií mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus GG a Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12. Výživový doplnok neobsahuje proteíny kravského mlieka, laktózu, lepok a ani chuťové aditíva.
Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Spôsob použitia:
Prípravok sa obvykle používa v množstve1 kapsula denne, v prípade akútnych problémov sa užíva 1 kapsula 2x denne. Kapsulu je potrebné prehltnúť celú a zapiť potrebným množstvom vody. Kapsulu je možné otvoriť, pretože obsah kapsuly je chránený voči kyseline žalúdočnej aj po vysypaní a vmiešať do jogurtu alebo do inej chladenej viskóznej potraviny (nie do vody).

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí na suchom mieste pri teplote do 25°C . Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.