POPOTE Kapsička bio paštrnák 120 g, 6+

1×120 g

Značka: POPOTE
2,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio paštrnák 120 g, 6+ 1×120 g

X009508

Hlavný popis produktu

S paštrnákom ľahko a behom chvíľky vytvoríte skvelé pochúťky pre Vášho malého jedáka. Vďaka svojej mierne sladkej chuti a mäkké štruktúre ho deti zbožňujú. V našej kapsičke Popo im ju môžete dopriať v bio kvalite už od 6 mesiacov.

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí zelenina. Popo, s láskou k tým najmenším.

Paštrnákom sme v našej kapsičke Popo naozaj nešetrili. Obsahuje ho plných 78% a samozrejme v bio kvalite! Pre dosiahnutie dostatočne hladké štruktúry i pre deti od 6 mesiacov sme pridali už len 22% vody. A to je všetko!

Na výbere paštrnáku do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia ju pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené len sterilizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž zelenina môže zachovať čo najviac autentické chuti a vône.

Práve preto je náš paštrnák tak chutný. Navyše ho môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

Naservírujte naši pastinákovou kapsičku so šunkou (tú patrične rozjemněte podľa toho, či už má dieťatko zúbky). Posypte nastrúhaným ementálom a ohrejte. Hotovo! Vaše dieťatko sa môže vydať na malý výlet plný skvelej chuti. Pre deti od 7 mesiacov.

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Zloženie:

Bio Paštrnák 78%, voda na varenie 22%

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.